کد خبر: ۶۸۳۹۵۹۹
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان گفت: با راه اندازی سامانه توزیع گوشت در روز‌های آینده تا حدودی مسائل به وجود آمده مرتفع شود.

توزیع گوشت منجمد در اردکان ساماندهی می‌شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، علیرضا جدیدی در نشست تنظیم بازار اردکان گفت: تامین گوشت منجمد قرمز در اردکان مشکلی وجود ندارد، و با اصلاح نحوء توزیع می‌توان رضایتمندی بیشتری را کسب کرد.

وی افزود: در روز‌های آینده با راه اندازی سامانه توزیع گوشت بر اساس کد ملی سرپرست خانوار تا حدودی مسائل به وجود آمده مرتفع شود.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان با تاکید بر توزیع گوشت منجمد بین اقشار آسیب پذیر این شهرستان گفت: نحوه فعلی توزیع گوشت در اردکان اصلاح و ساماندهی می‌شود.

جدیدی همچنین در این نشست ارائه گزارشی از نحوه تهیه و توزیع آرد در بین نانوایان شهرستان خواستار شد و افزود: با توجه به مشکلات موجود در زمینه تأمین آرد، از اعضا خواستارمدیریت بهتر مصرف آرد و نان از سوی نانوایان و مردم شد.

وی تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شروع سال جدید به منظور دسترسی آسان‌تر مردم به برخی کالا‌ها ضمن اخذ مجوز مربوطه نمایشگاهی در شهر اردکان برگزار شود.

انتهای پیام/ی

ساماندهی توزیع گوشت در اردکان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر