کد خبر: ۶۸۵۷۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸

رئیس کلانتری مشیریه از دستگیری سارق ۵۰ تخته فرش قالیشوئی خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه را ۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

شناسایی سارق ۵۰ تخته فرش قالیشوئیبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید امین موسوی پور رئیس کلانتری مشیریه گفت: دهم اسفند ماه سال جاری یکی از مالکان قالیشوئی به کلانتری مراجعه و ضمن اعلام سرقت ۵۰ تخته فرش از قالیشوئی‌اش، اظهار کرد: تعداد ۵۰ تخته فرش شسته شده ضمن بارگیری بر وانت نیسان قالیشوئی تحویل کارگر قالیشوئی داده ام که فرش‌ها را در درب منازل مشتریان تحویل آن‌ها بدهد، ولی از زمان حرکت تا کنون به کارگاه برنگشته و فرش‌ها را نیز به مشتریان تحویل نشده است.


بیشتر بخوانید؛ فیل خشمگین جمجمه نگهبانش را خرد کرد


این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شاکی از محل سکونت کارگر اطلاعی نداشت، مشخصات ظاهری کارگر از شاکی گرفته و تصویری از متهم ترسیم و در اختیار گشت‌های انتظامی قرار داده شد، ادامه داد: شناسایی متهم ادامه داشت تا اینکه ماموران انتظامی در روز گذشته هنگام گشت زنی در سطح حوزه متوجه رفتار مشکوک راننده یک دستگاه وانت نیسان می‌شوند.

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه تصریح کرد: ماموران مدتی خودرو را تحت تعقیب قرار داد و ضمن استعلام پلاک انتظامی آن، مشخص می‌شود که خودروی موصوف مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت می‌باشد.

وی تصریح کرد: با شناسایی خودروی قالیشوئی، مدتی دستور توقف می‌دهند، ولی راننده خودرو به سرعت خود افزایش و سعی کرد از محل متواری شود که پس از دقایقی تعقیب و گریز ماموران ضمن توقیف خودرو موق به دستگیری راننده آن می‌شوند.

سرهنگ موسوی پور عنوان کرد: متهم که از ارائه مدارک خودرو عاجز بود به کلانتری منتقل و در تحقیقات پلیسی به سرقت ۵۰ فقره فرش و وانت نیسان کارگاه اعتراف کرد.

کلانتر محله مشیریه با بیان اینکه متهم سابقه دار بوده و اعتیاد به مواد مخدر دارد علت سرقت فرش‌ها را تامین هزینه مصرف مواد مخدر اظهار کرده است، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم فرش‌های را به مالخر ان اموال مسروقه فروخته است.

این مقام انتظامی افزود: کارشناسان ارزش ریالی فرش‌ها را ۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند و شناسایی مالخران و کشف اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/

سارق ۵۰ تخته فرش قالیشوئی دستگیر شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر