کد خبر: ۶۹۰۴۹۷۲
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: بیمه پایه درمانی ۵۱ هزار و ۷۱۴ مددجوی اصفهانی ساکن در مناطق شهری با جمعیت بالای ۲۰ هزار نفر به صندوق سایر اقشار سازمان بیمه سلامت ایران منتقل شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه بیمه پایه درمانی ۵۱ هزار و ۷۱۴ مددجوی اصفهانی ساکن در مناطق شهری با جمعیت بالای ۲۰ هزار نفر، هماهنگ با سایر استان‌ها به سازمان بیمه سلامت واگذار شد، گفت: عملیات اجرایی این فرآیند آغازشده است و طبق برنامه سازمان بیمه سلامت تا پایان اردیبهشت‌ماه دفترچه‌های درمانی جدید مددجویان اصفهانی در صندوق سایر اقشار این سازمان صادر می‌شود.

متین پور تأکید کرد: هزینه صدور دفترچه‌های جدید توسط کمیته امداد اصفهان پرداخت می‌شود و از مددجویان وجهی دریافت نمی‌شود.

وی افزود: بیمه پایه درمانی مددجویان روستایی و ساکن در شهر‌های با جمعیت زیر ۲۰ هزار نفر از سال ۸۵ به این سازمان منتقل‌شده بود و اضافه شدن مددجویان شهری به آن‌ها باعث ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات به جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با بیان اینکه اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه دریافت دفترچه‌های جدید به زودی به اطلاع مددجویان خواهد متین پور رسید، تصریح کرد: کارت‌های بیمه درمانی سابق تا تکمیل مراحل صدور دفترچه‌های جدید بیمه سلامت معتبر خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تغییرات یادشده را فقط درزمینه بیمه پایه درمانی دانست و گفت: بیمه مکمل درمان این نهاد برای همه مددجویان به قوت خود باقی است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سطح خدمات و اعتبارات آن افزایش خواهد یافت.

متین پور بابیان اینکه به دنبال این تغییرات هیچ تعدیل نیرویی در میان کارکنان این نهاد نخواهیم داشت، گفت: در صورت تمایل سازمان بیمه سلامت کارکنان بخش بیمه و درمان کمیته امداد اصفهان به این سازمان منتقل می‌شوند و در غیر این صورت در سایر بخش‌های این نهاد به کار خود ادامه می‌دهند.
 

انتهای پیام/ی
 
 


صدور دفترچه‌های درمانی جدید تا پایان اردیبهشت‌ماه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر