کد خبر: ۶۹۱۰۱۵۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۶

نماینده، ولی فقیه در استان اردبیل گفت: یکی از راهکار‌های اصلی توسعه کشور حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

راهکار توسعه کشور حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی استبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ،آیت‌الله سیدحسن عاملی عصر امروز در حلسه بررسی طرح سرمایه‌گذاری طلایه‌داران در اردبیل اظهار کرد: یکی از راهکار‌های اصلی توسعه کشور حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است که نیاز است در این زمینه مسئولان اهتمام جدی داشته باشند.

وی ضمن قدردانی از مسئولان گردشگری استان و سرمایه‌گذاران اظهار کرد: جلسه‌ای که امروز برگزار می‌شود جلسه‌ای است که امیدواریم دستاورد‌های خوبی برای توسعه گردشگری استان به دنبال داشته باشد.

نماینده، ولی فقیه در استان اردبیل گفت: راه‌اندازی مجموعه طلایه‌داران یک اقدام مهم است که درصدد هستیم مشکلات این طرح برطرف شده و عملیات اجرایی آن آغاز شود.

عاملی با اشاره به مطالبات مردم سرعین برای بررسی مشکلات طرح طلایه‌داران بیان کرد: انتظار ما از مسئولان فرهنگی کشور این است که موانع پروژه را از سر راه بردارند و زمانبندی پروژه را مشخص کنند.

وی تصریح کرد: اقدامات خوبی در حوزه گردشگری استان انجام یافته و انتظار داریم این اقدامات دوچندان شود.

نماینده، ولی فقیه در استان اردبیل گفت: ارائه طرح ویژه هتل در سرعین انجام شد که طرح خوبی است و می‌تواند تحول اساسی در توسعه و پیشرفت گردشگری استان به دنبال داشته باشند.

عاملی افزود: در حالی که آمریکا و برخی کشور‌های اروپایی تحریم کشورمان را بهانه می‌کنند باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهیم.

 

انتهای پیام/ت

استفاده کردن از ظرفیت های داخلی برای توسعه و پیشرفت کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر