کد خبر: ۶۹۴۱۸۴۰
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۳۵۸ نفر حادثه دیده در طول اردیبهشت ماه در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، بهزاد نواختی مقدم، سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۲۰۴ نفر در برف و کولاک، ۷۱ نفر از آن‌ها در حوادث جاده ای، ۶۰ نفر طوفان، ۱۰ نفر در حوادث ساحلی و دریایی، ۸ نفر در سیل و آبگرفتگی، ۳ نفر مراجعه حضوری، یک نفر ریزش آوار و یک نفر شهری دچار حادثه دیدگی شده بودند.

وی با بیان اینکه این افراد در ۳۹ فقره حادثه دچار حادثه دیدگی شده بودند، تصریح کرد: عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در طول اردیبهشت ماه به ۲۵ حادثه جاده ای، ۴ دریایی و ساحلی، ۳ برف و کولاک، ۲ خدمات حضوری، ۲ طوفان، یک ریزش آوار، یک سیل و آبگرفتگی و یک حادثه شهری امدادرسانی کرده اند.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه در این حوادث به ۲۵۰ نفر امدادرسانی شده است، ادامه داد: ۹ نفر در حادثه جاده ای، ۲۰۴ نفر برف و کولاک، ۲۹ نفر طوفان و ۸ نفر سیل و آبگرفتگی امدادرسانی شدند.

نواختی مقدم با بیان اینکه در این حوادث ۵۶ نفر مصدوم شده بودند، اضافه کرد: ۲ نفر به صورت سرپایی درمان شده و ۱۲ نفر هم توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مراکز درمانی انتقال داده شده اند.

وی با بیان اینکه ۶۲ تیم عملیاتی برای امدادرسانی در این حوادث به کار گرفته شده بود، ادامه داد: این تیم‌ها با بکارگیری ۲۳۰ نفر و ۷۹ دستگاه ناوگان اعم از آمبولانس، ست نجات و خودروی کمک دار پشتیبانی به یاری هموطنان شتافته بودند.

انتهای پیام/ح

امدادرسانی به حادثه دیدگان در اردبیل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر