کد خبر: ۶۹۴۴۴۰۱
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰

امام جمعه آبادان گفت:امروز، مقاومت ما فقط بر پایه نیروها استوار نیست بلکه پیشرفت تکنولوژی ، اقتدار نیروهای مسلح ما است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور امام جمعه آبادان در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و پیروزی رزمندگان اسلام گفت: خرمشهر امروز نماد ایستادگی و محور مقاومت است، امروز مقاومت ما فقط به کمک نیروهای ما نیست بلکه بر پایه پیشرفت تکنولوژی و امنیت موشکی و اقتدار نیروهای مسلح ما است.

وی افزود:راهبردی که امروز در مسئله هسته ای آغاز کردیم باعث بهم ریختگی محاسبات دشمن شد و چه فشارها که به کشور های اروپایی وارد نشد و باید متذکر شوم دولت مردان بدانند با همین مقاومت جزئی و حرکت کوچک ، دشمن  از حالت انفعال خارج شد و این امیدواری مردم شریف را بدنبال داشت.

امام جمعه آبادان با تاکید بر نقش استراتژی راهبرد مقام معظم رهبری در جنگ اراده ها که باعث پیروزی اراده نظام جمهوری اسلامی شد ادامه داد: دشمن با بحران استراتژیکی جدیدی مواجه شده و موقعیت نظام جمهوری اسلامی با تدابیر و راهبردی های حکیمانه مقام معظم رهبری ارتقاء یافت و اگر مدیران ما در نهادهای مختلف فعال می شدند حربه های دشمن بیش از این از بین می رفت.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور با تبریک آغاز هفته مجلس گفت: متاسفانه عملکرد ۳ ساله مجلس و نمایندگان محترم را اگر امتیاز دهی کنیم امتیاز قابل توجهی به نمایندگان مجلس نمیتوان داد زیرا در گرانی؛ افزایش قیمت ارز عکس العمل راهبردی و نظاراتی قوی را از آنان ندیدیم.

وی همچنین افزود: در حالی که مردم در رفع مایحتاج زندگی با مشکل و چالش مواجه شده اند از سوی مجلس در مسئله مبارزه با مفسدان اقتصادی پیگیری اساسی نمی‌بینیم.‌

امام جمعه آبادان گفت:البته باید از ریاست محترم قوه قضایه و کار زیبایشان تشکر کرد این حرکت، حرکت بجایی بود تا مردم نسبت به نظامشان امیدوار شوند. ولی مجلس ابزار زیادی برای مبارزه با فساد ؛ مسئله حقوق های نجومی در دست داشت که استفاده نکرد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور با اشاره به جنگ اقتصادی و لزوم بکارگیری راهبرد ها و  شعارهای مقام معظم رهبری ادامه داد: متاسفانه اقدام ملموس و  از نمایندگان نمی بینیم. این که نامه بزنند و بگویند فلان کار را کردیم کار خاصی را نکرده اند.

وی افزود: نمایندگان نباید وارد مسائل جزئی بر فرض مثال تغییر معاون مدرسه شوند ، کاش چنین واکنشهایی نسبت به پرداخت غرامت سیل و خشکسالی به این منطقه و مسائل کلان از جمله بیکاری دیده شود.

انتهای پیام/ د

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر