کد خبر: ۶۹۶۹۵۷۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
کد خبر : ۶۹۶۹۵۷۶
گروه : بوشهر » بوشهر
سردار رزمجو:

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شناور‌های آمریکایی همواره مورد رصد نیرو‌های مسلح استان بوشهر قرار دارد.

سردار رزمجو: شناور‌های آمریکایی همیشه رصد می‌شوندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،سردار علی رزمجو امروز در نشست با مسئولان سازمان قضایی نیرو‌های مسلح با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و هفته قوه قضاییه و با بیان اینکه قضات مطابق با موازین شرعی و قانون خدمت می‌کنند اظهار داشت: قضات لباس داوری بر اساس دستور خداوند متعال به تن می‌کند که بخشی از مسئولیت آنان در قالب رسالت انبیاء الهی برای ترویج قسط و عدل در جامعه است.

وی، با بیان اینکه قضات مسئول احقاق حقوق و اقامه حدود الهی در جامعه هستند افزود: سازمان قضایی نیرو‌های مسلح دارای ویژگی خاصی و منحصر به‌فرد است که مورد توجه ویژه قرار دارد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، پیشگیری از وقوع جرم را از مهمترین اولویت سازمان قضایی نیرو‌های مسلح دانست و تصریح کرد: محور فعالیت این دستگاه در راستای کاهش جرایم است که این مهم در نیرو‌های مسلح استان بوشهر مشهود است.

سردار رزمجو با بیان اینکه استان بوشهر در منطقه مهم و استراتژیک قرار دارد خاطر نشان کرد: شناور‌های آمریکایی همواره مورد رصد نیرو‌های مسلح استان بوشهر قرار دارد.

وی با بیان اینکه امنیت استان بوشهر پایدار و مستمر است تصریح کرد: کارگاه‌های آموزشی در سازمان قضایی استان بوشهر همواره برگزار می‌شود که نتیجه آن کاهش جرایم در نیرو‌های مسلح استان بوشهر است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، از اتحاد و انسجام نیرو‌های مسلح استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: با اتحاد و همدلی نیرو‌های مسلح، اقتدار این نیرو در استان بوشهر دو چندان شده که سبب ارتقاء اشراف و آمادگی عملیاتی آن‌ها در اجرای ماموریت‌ها است.

سردار رزمجو با بیان اینکه نیرو‌های مسلح استان در دریا، هوا و زمین و نیروی انتظامی در مقابله با دشمنان اقتدار آفرینی کرده‌اند خاطر نشان کرد: در جریان جنگ تحمیلی ۸ ساله، نخستین درگیری با رژیم بعث عراق نیرو‌های مسلح استان بوشهر بودند که اقتدار این نیرو‌ها در ابعاد گوناگون ثبت است.

وی، با اشاره به ثبت ۲ قرن مقابله رزمندگان استان بوشهر با استعمار و استکبار تصریح کرد: هیچ قدرتی در جهان تاکنون به جزء جمهوری اسلامی ایران نتوانسته آمریکا را به زانو درآورد که این مهم در ۲۲ دی سال ۱۳۹۴ نیروی دریایی سپاه، متجاوزان آمریکایی را در خلیج فارس به زانو درآورد که نشان از اقتدار و توان نیرو‌های مسلح است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، با اشاره به درگیری مستقیم، رزمندگان بوشهری با آمریکا در خلیج فارس خاطر نشان کرد: شهید نادر مهدوی و هم رزمانش در مهرماه سال ۱۳۶۶ در مقابله مستقیم با متجاوزان آمریکایی ضربه سنگینی برآن‌ها وارد کردند که در تاریخ ثبت است.

سردار رزمجو با قدردانی از خدمات سیدمحمدرضا بحرالعلـوم، برای رئیس جدید سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان بوشهرآرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/ف

شناور‌های آمریکایی همواره مورد رصد نیرو‌های مسلح استان بوشهر قرار دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر