کد خبر: ۶۹۷۹۵۰۰
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
کد خبر : ۶۹۷۹۵۰۰

جوان ۲۳ ساله آملی با ضربات چاقو به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل از نزاع و درگیری دو جوان و مرگ یکی از طرفین دعوا در این حادثه خبر داد و گفت: قاتل در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

وی افزود: در ساعت ۲۳ شب گذشته در پی تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری و قتل جوانی در یکی از نقاط مسکونی شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در محل وقوع جنایت در بررسی‌های اولیه دریافتند، جوانی ۲۳ ساله در پی وقوع درگیری با ضربات متعدد چاقو توسط جوانی دیگر ۲۳ ساله به قتل رسید.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: تحقیقات کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی حاکی از آن بود که قاتل پس از ارتکاب قتل به منزل یکی از بستگان مراجعه و سپس متواری شد و خانواده وی نیز از موقعیت وی اطلاعی ندارند.

سرهنگ آزادی، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم را در یکی از مناطق مسکونی شهرستان آمل شناسایی و با هماهنگی قضائی قاتل را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: متهم در تحقیقات اولیه گفت: مشاجره بین مقتول و یکی از دوستانش اتفاق افتاد و وی ناخواسته وارد این مشاجره شده که با ورود برادران مقتول برای رهائی از صحنه، ضربه‌ای با چاقو به مقتول وارد کردم و از محل متواری شدم.

سرهنگ آزادی با بیان اینکه حمل اجسام بران مثل چاقو و موارد مشابه، توجیه عقلائی ندارد ،گفت: در زمان بروز خشم، تصمیم گیری برای فرد سخت و دشوار می‌شود و فرد از هر ابزاری برای تخلیه روانی خود استفاده می‌کند و در این مواقع ابزاری مثل چاقو منجر به حوادثی ناگوار می‌شود.

انتهای پیام/آ

 

مشاجره و درگیری دو جوان در آمل رنگ خون گرفت 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر