کد خبر: ۷۰۰۲۶۴۳
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰

معاون فرماندار دشت آزادگان، کلاس‌های اوقات فراغت را فرصتی برای کشف خلاقیت‌ها و شکوفایی استعداد‌های دانش آموزان عنوان کرد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، زاهد فردوس پناه معاون فرماندار دشت آزادگان، امروز دوشنبه ۲۴ تیر به همراه سید جاسم نعیمی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان، بیت سعید رئیس اداره ورزش و جوانان دشت آزادگان، حلفی مسئول اردویی و معاونت اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، فریسات مسئول علمی و امور پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج از کانون‌های تابستانه اوقات فراغت دانش آموزان بازدید کردند.

وی در این بازدید با تبریک هفته کرامت با اشاره به اینکه امروزه از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است افزود: کلاس اوقات فراغت فرصتی برای کشف خلاقیت‌ها و شکوفایی استعداد‌های دانش آموزان است و باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم که این برنامه‌ها مقطعی نباشد.

فردوس پناه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی و اطلاع رسانی و تبلیغات در زمینه کلاس‌های اوقات فراغت بیان داشت: در خصوص برگزاری این برنامه و تاثیر گذاری آن‌ها در رشد علمی، هنری و ورزشی باید اطلاع رسانی مناسبی در شهرستان صورت پذیرد و خانواده‌ها را از اثربخشی این دوره‌ها مطلع سازیم.

معاون فرماندار دشت آزدگان از جمله شاخصه‌های این دوره‌ها را دانش افزایی، مهارت یابی، تقویت روحیه جسمانی، مذهبی، فرهنگی هنری و ورزشی برشمرد.

این مقام مسئول در بازدید از کلاس تجوید و آموزش قرآن، تصریح کرد: آموزش قرائت صحیح قرآن و تجوید آن را برای یک دانش آموز مسلمان ضروری و باعث تحول شگرفی در ابعاد زندگی اجتماعی وی خواهد داشت.

سید جاسم نعیمی مدیر آموزش و پرورش در این بازدید، ضمن گرامیداشت ولادت حضرت امام رضا (ع) از سرمایه گذاری در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی به عنوان عاملی مهم و اثرگذار در ارتقای سلامت جامعه و دستیابی به جامعه‌ای پویا، شاداب و با نشاط یاد کرد.

وی با اشاره به اهمیت برپایی چنین کلاس‌هایی به عنوان رویکردی برجسته و مهم یکی از راه‌های حصول اطمینان در احراز سلامت روان شناختی و جسمانی دانش آموزان یاد کرد و افزود: با تشویق و ترغیب دانش آموزان به مشارکت حداکثری در فعالیت‌های ورزشی، هنری و تبیین تأثیرات و عوارض کم تحرکی ناشی از آسیب‌های زندگی ماشینی، از این دوره‌ها به عنوان رویدادی مهم و تاثیر گذار در پر کردن اوقات فراغت یاد کرد.

انتهای پیام/گ

لزوم تداوم کلاس‌های فرهنگی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر