کد خبر: ۷۰۰۵۹۳۸
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
سردار مقدسی در جمع فعالان فرهنگی قم عنوان کرد؛

جانشین معاون فرهنگی سپاه پاسداران نقش جوانان در تحقق گام دوم انقلاب را ویژه خواند و گفت: امروز نوبت جوانان است.

جوانان در تحقق گام دوم انقلاب نقش ویژه ای دارندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛ سردار مقدسی،جانشین معاون فرهنگی سپاه پاسداران روز پنجشنبه بیست و هفتم تیرماه در نشست تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و در جمع فعالان فرهنگی قم گفت: گام دوم انقلاب با امید دادن به نسل آینده، ایمان به توانمندی داخلی، حفظ انسجام و پیروی از ناخدای کشتی انقلاب، اراده ملی در آحاد مردم و مسئولان روحیه جهادی و افزایش معنویت میسر می شود.

وی ادامه داد:امروز نوبت جوانان است، تکیه بر جوانان مستعد در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی مورد توجه است.

جانشین معاون فرهنگی سپاه پاسداران با اشاره به چهار دهه نبرد انقلاب اسلامی با استکبار آمریکا در جبهه های جنگ سخت، روشنفکران غربزده با ایجاد دو قطبی در جامعه، مقابله با رکن ولایت فقیه و قرار دادن مردم در مقابل انقلاب و نظام اسلامی، هدف اصلی آن را احیا کردن مجدد نقش آمریکا در ایران خواند و گفت: فرهیختگان جامعه نقش مهمی در تبیین این توطئه ها برای مردم دارند.

سردار مقدسی آخرین حربه نظام سلطه و آمریکا را در دهه اخیر (90) قرار دادن مردم ایران مقابل انقلاب و نظام اسلامی و نفوذ در ارکان نظام بیان کرد و گفت: ملت ایران در شش سال گذشته از این دهه هزینه می دهد اما این هزینه ها باعث تقویت نظام شده است.

تاکید بر نقش ویژه جوانان در تحقق گام دوم انقلابسردار مقدسی افزود: گام دوم انقلاب در حالی آغاز می شود که موانع و مشکلات چهل ساله را پشت سر گذاشته ایم.

جانشین معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: غربی ها از الگو شدن ایران برای جهان واهمه دارند و دنبال القای ناامیدی در مردم هستند و همه ی ابزارها و توان خود را بکار گرفته اند. از این رو هر کس در پی ناامید کردن مردم باشد در سنگر دشمن است.

انتهای پیام/ش

سخنان سردار مقدسی در جمع فعالان فرهنگی قم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر