کد خبر: ۷۰۲۸۴۵۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹

فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۵۳ دستگاه تجهیزات فنی و متعلقات بیت کویین به ارزش ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال در شهرستان بهشهر خبر داد.

سردار سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید و مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های ماموریتی فرماندهی انتظامی استان در سال جدید، در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۴ نفر از مخلان امنیت اقتصادی در آن شهرستان شدند.

سردار میرفیضی گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان بهشهر متهمان را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال (بیت کویین) در یکی از یک واحد‌های صنعتی این شهرستان کرده بودند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

او از کشف ۵۳ دستگاه تجهیزات فنی و متعلقات بیت کویین در بازدید از محل خبر داد و افزود: برابر نظر کارشناسان ،ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده بیش از ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

او با تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال، رونق تولید را فرصتی مغتنم برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی  مازندران پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و افزود: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.
انتهای پیام/س


کشف دستگاه بیت کوین به ارزش ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال در بهشهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر