کد خبر: ۷۰۲۹۵۰۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
کد خبر : ۷۰۲۹۵۰۰

سرپرست اداره مشاوره اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از برپایی ۱۹ پایگاه توسط آموزش و پرورش برای انجام کار‌های مربوط به مشاوره و انتخاب رشته کنکوری‌های مجاز به انتخاب رشته در سطح استان خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،فردین منصوری سرپرست اداره مشاوره اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : از تعداد ۱۹ پایگاه هشت پایگاه در شهر کرمانشاه و مابقی در شهرستان‌های استان برپا شده است.

او با بیان اینکه کار انتخاب رشته در پایگاه‌های انتخاب رشته آموزش و پرورش توسط نرم‌افزار‌های معتبر و آن‌لاین انجام می‌شود، گفت : در پایگاه‌های انتخاب رشته آموزش و پرورش علاوه بر کار انتخاب رشته، مشاوره نیز انجام خواهد شد.

منصوری هزینه مشاوره و انتخاب رشته در پایگاه‌های آموزش و پرورش را برای هر داوطلب ۵۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: فرهنگیان و مشاوران استان تخفیفاتی را برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در نظر گرفته اند، چراکه هزینه انتخاب رشته در پایگاه‌های آموزش و پرورش بر اساس آنچه وزارتخانه اعلام کرده برای مراکز استان‌ها ۱۲۰ هزار تومان و برای شهرستان‌ها ۸۰ هزار تومان است.

منصوری گفت: پایگاه‌های انتخاب رشته آموزش و پرورش از امروز (۱۶ مرداد) تا پایان مهلت انتخاب رشته کار مشاوره و انتخاب رشته داوطلبین مجاز را بر عهده خواهند داشت.

سرپرست اداره مشاوره اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه سال گذشته حدود سه هزار نفر از داوطلبین مجاز به انتخاب رشته استان کار انتخاب رشته خود را در پایگاه‌های انتخاب رشته آموزش و پرورش انجام دادند، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال افراد بیشتری به پایگاه‌های آموزش و پرورش مراجعه کنند.

منصوری در ادامه با بیان اینکه انتخاب رشته باید بر اساس توانایی، علایق و استعداد‌های داوطلب انجام شود، به داوطلبین مجاز به انتخاب رشته توصیه کرد در انتخاب رشته، شرایط دانشگاه، رشته و آینده شغلی آن را در نظر داشته باشند.

منصوری در ادامه ازداوطلبین مجازی که قصد انتخاب رشته دارند، خواست تا برای انتخاب رشته خود به پایگاه‌های معتبر مراجعه کنند و حتما دفترچه شماره دو را نیز با دقت مطالعه کنند .

 

 

انتهای پیام/د

هشت پایگاه انتخاب رشته در شهر برپا شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر