کد خبر: ۷۰۳۶۲۷۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
کد خبر : ۷۰۳۶۲۷۲
معاون خدمات شهری شهردار تهران مطرح کرد؛

یزدانی گفت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته کار تفکیک زباله از مبدأ از شورا و شهرداری آغاز شده و همه ادارات هم باید آن را رعایت کنند.

ادارات دولتی مکلف به تفکیک زباله‌ تر و خشک شدندبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مجتی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران صبح امروز در نشست صمیمی که با خبرنگاران در موزه ارتباطات برگزار کرد به سوالات آن‌ها پاسخ داد.

معاون خدمات شهری شهردار تهران با بیان اینکه شهرداری تهران تفاهم نامه‌ای را با جهاد کشاورزی برای نحوه آبیاری پارک‌های جنگلی داخل تهران امضا کرده است، گفت:  برای اینکه سعی کردیم آبیاری برخی از بوستان‌ها به ویژه بوستان یاس با آب آشامیدنی صورت نگیرد، به سمت استفاده از آب چاه‌ها و قنات‌ها رفتیم و هنگامی که خواستار یک انشعاب هستیم، کل مسافت را برای ما محاسبه می‌کنند، به همین دلیل ۶۵ مخزن آب را در این بوستان مستقر کردیم.

یزدانی با اشاره به برگزاری مراسم اربعین تصریح کرد: هزینه مراسم اربعین در سال گذشته کمتر از ۸ میلیارد تومان شد و امسال هم با تمام مسئولان عراقی، وزارت کشور، ستاد عتبات و سفیر ایران در عراق جلسات متعددی را برگزار کردیم و با هماهنگی‌هایی که انجام شده کار‌های مربوط به تقسیم شهر‌ها انجام شده است و ما در آنجا زیر نظر عراقی‌ها کار خواهیم کرد.

او در خصوص وضعیت جمع آوری زباله از سطح شهر گفت: در گذشته در یک میلیون و ۴۰۰ نقطه شهر زباله‌ها هنگام شب رها می‌شدند، اما بعد از مدتی شهرداری مخازنی را در سطح محلات مستقر کرد که تعداد این نقاط را به ۶۳ نقطه کاهش داد.

معاون خدمات شهری شهردار تهران در خصوص مخازن معیوب افزود: تعویض این مخازن بر عهده پیمانکاران است و اگر این کار به درستی انجام نمی‌شود، مشکل از ضعف نظارت منطقه است.

یزدانی گفت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته تمام اماکن دولتی مکلف به تفکیک زباله از مبدأ شده‌اند و اکنون ما کار تفکیک زباله‌ تر و خشک را از شورا و شهرداری آغاز کردیم و ادارات هم باید زباله خود را به صورت تفکیک شده تحویل دهند.

انتهای پیام/

امضای تفاهم نامه نحوه آبیاری پارک‌های جنگلی پایتخت میان شهرداری تهران و جهاد کشاورزی 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر