کد خبر: ۷۰۳۷۵۳۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: اولین پرواز حجاج اصفهانی از ۲۸ مردادماه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، غلامعلی زاهدی مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان در باره زمان بازگشت حجاج اصفهانی گفت: اولین پرواز حجاج اصفهانی از ۲۸ مردادماه خواهد بود.

او با اشاره به اینکه بازگشت حجاج تا ۱۶ شهریورماه ادامه دارد، افزود: بازگشت کاروان‌های مدینه بعد اصفهان تا ۳۱ مرداد خواهد بود همچنین مجددا از ۱۴ شهریور تا ۱۶ شهریور کاروان‌های مدینه قبل بازگشت خواهند داشت.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان با بیان اینکه در بازگشت ۳۲ پرواز داریم، تصریح کرد: تعداد مجموع حجاج دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری هفت هزار و ۶۹۵ نفر است که آمار حجاج اصفهانی به تفکیک هفت هزار و ۲۵۶ نفر است و حدود ۴۰۰ نفر از حجاج از استان چهارمحال و بختیاری و مابقی عوامل اجرایی و پزشکان کاروان هستند.

او درباره  وضعیت حجاج اصفهانی گفت: امسال مشکل خاصی در حج نداشتیم و تا این لحظه همه حجاج ایرانی در سلامت کامل به سر می‌برند.

زاهدی با اشاره به اعزام حجاج از دو فرودگاه افزود: کاروان‌های مدینه بعد از فرودگاه مدینه و کاروان‌های مدینه قبل از فرودگاه جده وارد اصفهان خواهند شد.

او با تاکید بر اینکه هماهنگی‌های با فرودگاه اصفهان انجام شده است، اظهار کرد: تاریخ بازگشت همه حجاج به کاروان‌ها اعلام شده است و همه آن‌ها در تاریخ‌های مقرر وارد اصفهان خواهند شد.

لازم به ذکر است که خانواده‌های حجاج می‌توانند با مراجعه به سایت حج هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به نشانی haj.iranair.com و با وارد کردن نام حاجی یا شماره کاروان، اطلاعات مربوط به ساعت و روز بازگشت پرواز حجاج را دریافت کنند.

انتهای پیام/م

 

آخرین وضعیت بازگشت حجاج اصفهانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر