کد خبر: ۷۰۴۶۸۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۱ پروژه دریایی و بندری از برنامه‌های بندر چابهار در هفته دولت است.

بهروز آقایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،گفت : برج کنترل بندر شهید بهشتی، دایک حفاظت ساحلی جنوب شرقی و تاسیسات زیر بنایی مجتمع بندری شهید بهشتی چابهار سه پروژه مهمی است که عملیات ساخت آن از محل اعتبارات ملی و همزمان با هفته دولت آغاز می‌شود.

او زیربنای پروژه برج کنترل را هزار و ۵۰۰ مترمربع اعلام کرد و افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، برج کنترل بندر شهید بهشتی که به عنوان نماد شهر چابهار نیز تلقی می‌شود در مدت ۲۴ ماه احداث خواهد شد، همچنین این پروژه با اعتباری بیش از ۳۷۰ میلیارد تومان برای ۵۰ نفر فرصت اشتغال مستقیم ایجاد می‌کند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مخازن نگهداری فراورده‌های نفتی و انبار‌های چند منظوره نگهداری کالا با سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز از دیگر پروژه‌هایی است که عملیات اجرایی آن به مناسبت هفته دولت در بندر شهید بهشتی آغاز می‌شود.

آقایی بهره برداری از یک فروند قایق یگان حفاظت تولید شده توسط مهندسان و متخصصان داخلی، بهره برداری از بویه‌ها و علائم کمک ناوبری دریایی، بهره گیری از کانال‌های دسترسی با بیش از یک میلیون متر مکعب لایروبی، راه اندازی ایستگاه جزر و مد سنجی، فرستنده رادیویی جدید و ایستگاه هواشناسی ساحلی بندر شهید بهشتی و افتتاح تعدادی از پروژه‌های دریایی را از دیگر طرح‌های مهم این بندر در هفته دولت برشمرد.

انتهای پیام/پ

آغاز عملیات اجرایی ۲۱ پروژه دریایی و بندری در چابهار

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر