کد خبر: ۷۰۶۲۰۰۴
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
فرمانده سپاه:

فرمانده سپاه پاسداران گفت: ایران توانسته است ابتکار عمل و میدان را از قدرت‌های بزرگ دنیا بگیرد و آن‌ها را متوقف کند.

سردار سرلشکر حسین سلامی در جمع فرماندهان و مسئولین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عنوان کرد: مردانی که در این دیار هستند شکست دادن دشمن را هنرمندانه می‌دانند.به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، سردار سرلشکر حسین سلامی در جمع فرماندهان و مسئولین سپاه استان بوشهر گفت: سرشت سپاه، گِل وجودی سپاه از گُل وجود عاشورا ریشه گرفته است، آن زمانی که آب روی آب ریخته شد و دست بزرگترین جوانمرد تاریخ قطع شد، سپاه شکل گرفت، سپاه، نتیجه عاشورا و عاشورا بزرگترین حادثه جاودانه تاریخ است.

او افزود: عاشورا به ما می‌گوید با هیچ بهانه‌ای نباید میدان را ترک کرد، اگر کسی لباس جهاد را از تن در کند خداوند لباس ذلت را بر او می‌پوشاند، لباس جهاد برای ما شرف، افتخار و فضیلت است، امروز مکلف به دفاع از اسلام، احیای مجد و عظمت اسلام و آزاد کردن مسلمانان از اسارت و بردگی جاهلیت مدرن هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان ویژگی‌های استان بوشهر عنوان کرد: بوشهر، بیرق دار جهاد با استعمار است، تاریخ و حال این سرزمین به یکدیگر متصل است، تاریخ این سرزمین شاهد دفن شدن رویا‌های استعمارگران است، هنوز گورستان انگلیسی‌ها در شهر دیده می‌شود، دست‌های آمریکایی‌ها در اینجا بالا رفت، مردانی که در این دیار هستند، شکست دادن دشمن را هنرمندانه می‌دانند.

سردار سلامی تصریح کرد: این ملت در یک تاریخ فشرده ۴۰ ساله قدرت گرفته است. اسلام به حاکمیت رسید، اسلام نظامی قدرتمند را تشکیل داد، آن هم قدرتی که توانست ابتکار عمل و میدان را از قدرت‌های بزرگ و به ظاهر قدرتمند دنیا را در تاریخ بگیرد، آن‌ها را متوقف و دشمنان را افسرده، پژمرده و عاجز کند.

او بیان کرد: ما منطق غلبه را بر اساس تعالیم پیشوایان بزرگ انقلابمان آموختیم هم امام راحل و بعد از آن بیش از ۳۰ سال، رهبری بزرگ بر منطق وحی و حکمت الهام یافته از کلام الهی، نقطه مرکزی تدبیر انقلاب، ژرف اندیش آگاه و مسلط بر اعماق اندیشه و تفکر دشمنان، توانسته است جنگ‌های چند بعدی دشمنان را با معنای شکست تفسیر کند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تحریم اقتصادی نتواسته است ملت ما را از ادامه جهاد بزرگ خود باز دارد، همه مردم به صحنه آمده اند و کشورمان را قتلگاه سیاست‌های اقتصادی دشمن کرده اند، هیچ یک از شهر‌های ما چهره شهر‌های یک کشور تحریم شده را ندارد، کجای این کشور نمایان گر یک کشور تحریم شده جهانی است و این نشان می‌دهد که ظرفیت‌های این ملت فرا‌تر از دامنه قدرت‌های دشمنان ما در تحریم، فشار و انزوا هستند.

سرلشکرسلامی در ادامه با اشاره به تقابل نظام سلطه گر و جاهلی امریکا و متحدانش علیه انقلاب و نظام اسلامی و تاکید بر اینکه ایران تنها کشوری است که آمریکا اعتبار از دست رفته خود را در مذاکره با مقامات او می‌بیند گفت: البته هیچ کس با آمریکا مذاکره نمی‌کند، زیرا مذاکره، بازی در میدان دشمن و هدف اوست و هیچ کس دشمن را در مسیر رسیدن به این هدف یاری نمی‌کند.

وی افزود: ما آموخته ایم برطرف کردن مشکلاتمان از طریق دشمن ناممکن است ما می‌دانیم راه حل مشکلاتمان از درون اراده‌ها و باور‌های جوانان این دیار می‌گذرد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به ۱۲ پیش شرط اولیه آمریکایی‌ها برای مذاکره با ایران گفت: آن ۱۲ شرط آمریکایی‌ها برای مذاکره کجاست؟ و امروز آمریکا نشان می‌دهد که بسیار کوچک‌تر از آن است که در عملیات روانی دیده می‌شود.

انتهای پیام/ک

تحریم اقتصادی نتواست ملت ما را از ادامه جهاد بزرگ خود باز دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
واقع بین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
خدا در قرآن فرموده اگر صبر و توکل کنید بر کافران چیره می شوید !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
مامردم آیندمان ،زندگیمان رااز دست داده ایم تورم کمرمان را شکست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
درودبه سردارعزیز
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر