کد خبر: ۷۰۷۳۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری ۲ موبایل قاپ با ۲۵ فقره سرقت خبر داد و گفت: در این رابطه یک مالخر گوشی‌های سرقتی شناسایی و ۲۲ دستگاه گوشی سرقت کشف شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ دوستعلی جلیلیان بیان داشت: با وقوع چند فقره سرقت گوشی همراه توسط ۲ موتورسوار جوان در نیمه‌های شب با استفاده از تاریکی هوا در مرکز تهران، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت.

وی عنوان داشت: گشت زنی‌های هدفمند افزایش یافت تا اینکه ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار ساعت ۰۰:۵۰ بامداد امروز بیست و ششم شهریور ماه، موفق شدند ۲ موتورسوار را در حال پرسه زنی در محدوده چهارراه سیروس مشاهده کنند.

سرکلانتر هفتم پلیس با اشاره به اینکه ماموران برای بررسی موضوع هر ۲ موتورسوار را مدتی تحت مراقبت قرار دادند و برای بررسی دقیق‌تر برای دستگیری آنان اقدام کردند، ادامه داد: در تعقیب و گریز صورت گرفته هر ۲ موتور سوار دستگیر و در بازرسی از آنان تعداد ۶ دستگاه موبایل سرقتی کشف شد.


بیشتر بخوانید: دستگیری سارقان منازل تهرانسر


این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان به کلانتری منتقل و در بازجوئی‌های انجام شده به ۲۵ فقره سرقت گوشی همراه در چند روز اخیر با همکاری یکدیگر اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان اظهار داشتند که گوشی‌های سرقتی را در محدوده‌های چهارراه سر چشمه، خیابان مازندران و خیابان سرقت کرده اند.

وی افزود: همچنین متهمان اذعان داشتند که گوشی‌های سرقتی را پس از سرقت به فردی در محدوده خیابان مولوی فروخته اند.

سرهنگ جلیلیان گفت: با شناسایی مخفیگاه مالخر با هماهنگی مقام قضائی، مالخر گوشی‌های سرقتی نیز دستگیر و در بازرسی از آن محل، تعداد ۲۲ دستگاه گوشی سرقتی کشف شد.

سرکلانتر هفتم پایتخت اضافه کرد: تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی شده اند و هر ۳ متهم برای گرفتن دستور قضائی جدید در اختیار دادسرا قرار گرفتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر