کد خبر: ۷۰۷۷۲۸۰
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲

دستاورد‌ها و پیشرفت‌های امروز ایران اسلامی حاصل فداکاری شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است.

پیشرفت ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف از برکات دفاع مقدس استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،نماینده، ولی فقیه در کردستان در دیدار با ستاد استانی گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:در هشت سال دفاع مقدس، هر آنچه مورد نیاز یک ملت برای ایستادگی ودفاع است آموخته شد وملت ایران سر فراز‌تر از همیشه با اقتدار به سوی پیشرفت وتعالی گام نهاد.

آیت الله حسینی شاهرودی با اشاره به اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس دانشگاهی بزرگ برای سازندگی ملت ایران بود افزود:خداوند عزت وعظمت را در کنار دشواری‌های جنگ تحمیلی به ملت ایران ارزانی داشت تا حکومت اسلام جهانی شود.

او یاداور شد با گذشت چند دهه از پایان جنگ تحمیلی، جمهوری اسلامی ایران توانسته به موفقیت‌های چشمگیری در عرصه‌های نظامی، اقتصادی، علمی و فناوری دست یابد و بخش عمده این پیشرفت‌ها مرهون فداکاری و جان‌فشانی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

نماینده ولی فقیه در استان ،در پایان بر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس به بهترین شکل به نسل جوان تاکید کرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان هم در این نشست گفت:باید پذیرفت که استکبار جهانی سه سناریو را برای برخورد با ملت ایران در نظر گرفته که باید با آگاهی با آن مقابله کرد.

سردار رجبی عملیات روانی، فشار حداکثری و مذاکره را از جمله این سه راهبرد دشمن برای مبارزه با نظام اسلامی ایران ذکر کردوافزود: دشمنان در هرسه مورد ناکام مانده اند.

امیر اثنی عشریه فرمانده قرار گاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان هم در این نشست گفت:ملت ایران با توجه به رهنمون‌های مقام معظم رهبری کاری کرد که امروز آمریکا واستکبار جهانی قدرت تصمیم گیری برای حمله نظامی به ایران را ازدست داده وبه جای آن جنگ اقتصادی را به عنوان آخرین حربه علیه ملت ایران به راه انداخته است.

سردار آزادی فرمانده انتظامی کردستان هم با اشاره به اینکه نیروی انتظامی ۷ هزار شهید را در دوران هشت سال جنگ تحمیلی تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است گفت: در شرایطی که استکبار جهانی با تمام نیرو، جنگ اقتصادی و رسانه‌ای گسترده‌ای را بر علیه کشورمان به راه انداخته ملت ایران اسلامی با تاسی به فرهنگ ایثار و شهادت و رهنمود‌های مقام معظم رهبری نقشه‌های شوم استکبار را به یاس و شکست تبدیل کرده است.

انتهای پیام/ت

دیدار باستاد استانی گرامیداشت هفته دفاع مقدس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر