کد خبر: ۷۰۹۹۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
قائم مقام سازمان صداوسیما

قائم مقام سازمان صداوسیما گفت: بایکوت و تحریف اربعین یک ننگ تاریخی بر تارک رسانه‌های استکباری است.

تمام رسانه‌های استکباری با سیاست‌های خبیثانه  اخبار اربعین بایکوت می کنندبه گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  حجت الاسلام رمضانعلی موسوی مقدم ظهر امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح قرارگاه رسانه‌ای اربعین در مرز خسروی اظهار داشت: یکی از مهمترین کار‌ها در اربعین انجام کار رسانه‌ای و انعکاس این مراسم باشکوه در سطح ملی و بین المللی است.

قائم مقام سازمان صداوسیما افزود: در طول تاریخ و در گذشته چنین مراسم باشکوهی نداشتیم و در حال حاضر در سراسر دنیا مشابه این مراسم وجود ندارد.

او  با بیان اینکه تمام قدرت‌های دنیا نمی‌توانند جمعیتی با عظمت اربعین را گرد هم آورند، بیان داشت: در قرن ۲۱ که عصر رسانه‌ای است تمام رسانه‌های استکباری با سیاست‌های خبیثانه خود سیاست بایکوت و یا تحریف و دروغگویی را برای اربعین در پیش گرفته اند.

این مسئول ادامه داد: این یک ننگ تاریخی بر تارک رسانه‌های استکباری است که کوچکترین اتفاقات دنیا را پوشش می‌دهند و مسائل کوچک را با ید بیضای رسانه‌ای خود ضریب می‌دهند، اما این واقعه بزرگ را نادیده می‌گیرند.

حجت الاسلام موسوی مقدم عنوان کرد: رسانه مسئولیت سنگینی بر عهده دارد که باید حق مطلب را ادا کند و آنچه که در بحث اربعین رخ می‌دهد را در معرض دیدن و شنیدن مخاطبان قرار دهد بخشی از کار‌های رسانه‌ای مربوط به قبل از اربعین و بخش دیگری مربوط به بعد از اربعین است که ما با تمام تجهیزات هنوز ۲۵ درصد عظمت اربعین را نشان داده ایم.

 

این مسئول گفت: ۳۰۰ خبرنگار برای پوشش مراسم اربعین به کشور عراق می‌روند و ۶۰ اس ان جی در مناطق مختلف مستقر هستند و از ۳۰ کشور به ویژه کشور‌های اسلامی به این مراسم می‌روند ماهیت اربعین تمدن ساز و هویت ساز و از عقبه‌ی تاریخی برخوردار است.

انتهای پیام/ز

 

 

۳۰۰ خبرنگار برای پوشش مراسم اربعین به کشور عراق می‌روند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر