کد خبر: ۷۰۹۹۷۱۹
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: باید برخی قوانین دست و پاگیر با مدیریت درست نادیده گرفته شود تا جلوی چرخه تولید را نگیرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، جمالی پور استاندار قزوین در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به اینکه قوانین و مقرارات مسیر توسعه کشور را فراهم می‌کند، گفت: باید برخی قوانین دست و پاگیر با مدیریت درست نادیده گرفته شود تا شاهد رونق و حمایت بخش خصوصی باشیم.

جمالی پور در ادامه بر ضرورت اعتماد متقابل بین بخش خصوصی و دولت تاکید کرد و گفت: بخش خصوصی باید به تعهدات مالیاتی خود عمل کند.

او همچنین بر ضرورت اجرایی شدن مصوبات در جلسات و کارگروه‌ها اشاره و بیان کرد: مصوبات در استان باید ظرف ٢٠ روز اجرایی شود، در غیر اینصورت با مدیر خاطی برخورد خواهد شد.

به گفته جمالی پور؛ راه نجات کشور تقویت بخش خصوصی است و باید با وحدت و همدلی زمینه حمایت از بخش خصوصی را فراهم کرد، چون دولت هر جا سرمایه گذاری کرده موفق نبوده است و شاهد هدر رفت بیت المال بوده ایم.

بخشنده رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان خواستار اجرایی شدن مصوبات شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی شد و گفت: امروز ما در یک جنگ اقتصادی قرار داریم و دولت باید ضمن حمایت از بخش خصوصی زمینه رونق تولید را فراهم کند.

 سرپرست معاونت اقصادی استانداری قزوین هم به نقش مهم بخش خصوصی در اقتصاد استان اشاره کرد و بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد.
حبیبی گفت: حضور بخش خصوصی توانمند در استان زمینه برند سازی محصولات تولیدی در استان را فراهم کرده است و هم اکنون خیلی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی عضو اتحادیه‌های ملی و بین المللی هستند.

او در ادامه از راه اندازی اتحادیه صادراتی در استان در یکسال گذشته با تلاش شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی خبر داد و گفت: این اتحادیه می‌تواند زمینه صادرات محصولات استان را تسریع کند.

انتهای پیام/ک

باید برخی قوانین دست و پاگیر با مدیریت درست نادیده گرفته شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر