کد خبر: ۷۱۰۰۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
کد خبر : ۷۱۰۰۸۳۷
غلام‌حسین زمان‌آبادی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران؛

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال معتقد است فدراسیون جهانی فوتبال اسیر بازی‌های سیاسی شده است.

غلامحسین زمان آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره  حضور بانوان در بازی  تیم ملی فوتبال ایران با کامبوج بیان کرد: در واقع ما کاری برای این موضوع نکردیم و خود بانوان همه کاره بودند و چیزی حدود ۱۸۰ نفر از جمعیت حامیان هوادار با سازماندهی که خودشان انجام داده بودند به ورزشگاه آمدند. بانوان ایرانی قبلا هم به ورزشگاه آمده بودند، اما زیرساخت‌های ما آمادگی پذیرش جمعیت بیشتری را نداشت. آماده سازی زیر ساخت ها  با درخواست عمومی جامعه به وجود آمد و البته بودجه‌ای که دولت برای کمک به این موضوع در نظر گرفت.

جایگاه بانوان در کشور ما تعریف شده است

او افزود:‌ این بودجه در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت و استادیوم‌های ما آماده پذیرش از بانوان شد و از طرفی خود بانوان مدیریت کردند و دیدید موکب‌هایی وجود داشت و از بانوان پذیرایی می‌شد. جایگاه بانوان ما در جامعه و پایگاه‌های اجتماعی  وجود دارد و اینکه در ورزشگاه بیایند و بازی را نگاه کنند هم از همین دسته مشارکت هاست. همانطور که بانوان در انقلاب اسلامی سهیم بودند توانستند در این موضوع هم با مشارکت کامل شرایط حضور را مهیا کنند.


بیشتر بخوانید: باید به جوانان فرصت بدهیم تا در اماکن ورزشی حضور داشته باشند


ابتدا اجازه دهید مشکل آقایان را در بازی‌های داخلی برطرف کنیم

او در مورد حضور بانوان دربازی های باشگاهی بیان کرد: این موضوع مربوط به فدراسیون فوتبال و شرایط می‌شود. در لیگ برتر حتی برای آقایان هم مشکل حضور داریم و باید تنش ها روی سکو ها کم شود. واقعیت قضیه این است که زیرساخت‌ها برای حضور بانوان در لیگ برتر به دلیل تضاد‌هایی که بین باشگاه‌ها وجود دارد، آماده نیست. این مشکلات را در آقایان نتوانستیم حل کنیم. فعلا مشکل آقایان را باید حل کنیم و بعد به سراغ حضور بانوان در بازی‌های داخلی برویم.

فیفا از انجام کار‌های سیاسی دست بردارد

نامه تاج به اینفانتینو به حق نوشته شد

زمان آبادی درباره نامه‌ای که تاج به اینفانتینو نوشته و درخواست کرده تا مطالبات ایران از محل فیفا پرداخت شود، بیان کرد: آقایان معتقدند که نباید سیاست، دخالتی در ورزش داشته باشد. اما خودشان عربستان را حمایت می‌کنندو برخی از آقایانِ فیفا در سمینار معامله قرن شرکت می کنند. به جای سیاسی کاری و دخالت در امور داخلی کشور ها چرا پول ما را نمی‌دهند؟ ۱۵ میلیون دلار از پول‌های ما بلوکه شده و باید این پول به فوتبال ایران تزریق شود.


بیشتر بخوانید: علوی: رضاییان با پزشک تیم به بیمارستان رفت/ شاهد حضور منظم بانوان در ورزشگاه بودیم


انتهای پیام/

اظهارات زمان‌آبادی در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر