کد خبر: ۷۱۰۵۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
کد خبر : ۷۱۰۵۳۷۰

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : متاسفانه پیمانکار پروژه بیمارستان سوختگی بسیار عملکرد ضعیفی در این پروژه داشت و ساخت بیمارستان سال‌ها به طول انجامید .

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به شروع ساخت بیمارستان سوختگی کرمانشاه به عنوان تنها بیمارستان سوختگی غرب کشور از سال ۱۳۸۹، گفت : متاسفانه پیمانکار پروژه بسیار عملکرد ضعیفی در این پروژه داشت و ساخت بیمارستان سال‌ها به طول انجامید.

او گفت : با پایان ساخت بیمارستان و تحویل موقت آن در سال ۱۳۹۶، طبق بررسی‌های صورت گرفته نواقص بسیاری در ساخت این پروژه مشاهده شد و بر همین اساس حدود ۱.۵ سال با پیمانکار مذاکره داشتیم که نواقص موجود را رفع کند که متاسفانه نتیجه نداد.

مرادی گفت: با توجه به امتناع پیمانکار برای رفع نواقص، در نهایت با هماهنگی دادستان فسخ قرارداد پیمانکار صورت گرفت و پیمانکار از پروژه اخراج و ساخت پروژه و تکمیل آن از سر گرفته شد.

او افزود: بیش از ۱۰ ماه است کار مدام برای تکمیل پروژه در حال انجام است و هم اکنون پیشرفت فیزیکی این پروژه به بیش از ۹۹ درصد رسیده است.

 رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان سوختگی "گلستان" نهایتا اواخر ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

او گفت: تمام هزینه‌های تکمیل و رفع نواقص ساخت بیمارستان نیز از محل ضمانتنامه پیمانکار برداشت شده و قطعا برآورد خسارت دقیق در این زمینه صورت خواهد گرفت و شکواییه ما از پیمانکار نیز در دادگستری مفتوح است.

مرادی با اشاره به استقرار ۵۰ تخت در این بیمارستان گفت: بصورت ویژه ۱۲ تخت BICU در این بیمارستان مستقر است .

 

 

انتهای پیام/د

عملکرد ضعیف پیمانکار پروژه

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر