کد خبر: ۷۱۲۰۲۳۲
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۱

ایران اسلامی سوگوار سلطان سریر ارتزاق است.

سوز سوگ سلطان عشقبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، آخرین روز ماه صفر سالروز شهادت امام رئوف حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) است امامی که به مهربانی‌ها و خورشید تابان خراسان و مولای مهرپرور معروف شده و مهربانی و کرامتش چنان است که ضامن آهو هم می‌شود چه رسد به انسانها.

امامی که پناهگاه و ملجاء همگان است و لطفش شامل ایرانی و غیر ایرانی عرب و عجم، شیعه و سنی، مسلمان و غیر مسلمان می‌شود و پاسخ هر دل داده‌ای را که دلش را راهی حرم کند بی جواب نمی‌گذارد.

امامی که شفای درد‌های جسمی و روحی و شفای دل‌های بسیاری را موجب شده   و حاجت‌هایی را با استعانت به درگاه احدیت موجب شده که در مخیله و منطق انسان‌های مادی شده و مادی زده امروزی بعید به نظر می‌رسد.

ملجاء عشقی که سلطان سریر ارتزاق است پناهِ کشور و آستانه او قبله گاه باور ماست و سوگ او سوز دل‌های عاشق و عارف است و امامی که حرمش در مشهد الرضا پذیرای هزاران دلداده است که همزمان با این روز‌ها راهی دیار خراسان شده اند تا سالروز شهادت هشتمین گوهر آسمان ولایت و امامت را سوگواری و عزاداری کنند.

همراه با  آن‌هایی که اکنون در حرمش میهمانندو محتاج دعایشان هستیم و  آنهایی که توفیق حضور در حرم عشق را نداشته اند دل مان را به حرمش پر می‌دهیم دست برسینه گذاشته و همصدا با هم در سالروز شهادتش می‌گوییم السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا تا ان شاء الله با گوشه نگاه حضرتش دلهایمان شفا بگیرد؛ و همصدا با نقاره‌ها و هم بال با کبوتر‌های حرم زمزمه می‌کنیم رضاجان یا غریب الغربا .

و با هم زمزمه می‌کنیم:

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى، الْإِمَامِ التَّقِیِّ النَّقِیِ‏ وَ حُجَّتِکَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى، الصِّدِّیقِ الشَّهِیدِ صَلاَةً کَثِیرَةً تَامَّةً زَاکِیَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً، کَأَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِیَائِکَ‏.

التماس دعا

انتهای پیام / ج

ایران اسلامی سوگوار سلطان سریر ارتزاق است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر