کد خبر: ۷۱۲۱۶۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
کد خبر : ۷۱۲۱۶۱۹

مرد آرژانتینی پس از آنکه برادرزاده و همسر باردارش در مقابل درب خانه او مورد حمله سه سارق مسلح قرار گرفته بودند با خروج از خانه و شلیک گلوله یکی از سارقان را از پای درآورد.

لحظه شلیک گلوله به سارق مسلح در مقابل درب خانه +فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه کشته شدن یک سارق مسلح را در یکی از مناطق کشور آرژانتین به تصویر می‌کشد. این سارق که به کمک دو همدستش به یک زن باردار و شوهرش حمله‌ور شده بود با شلیک گلوله یکی از اقوام آنها از پای درآمد.

دو همدست این سارق با خوش شانسی از این حادثه جان سالم بدر بردند. "ایزِکوئیل " ۲۷ ساله به همراه همسر باردارش در حال ورود به خانه عمویش بودند که ناگهان در مقابل درب ورودی مورد حمله این سه سارق قرار گرفتند.

در ویدئویی که توسط دوربین مداربسته ساختمان مجاور محل وقوع حادثه تهیه شده چگونگی وقوع آن را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو سه سارق در حالی که یکی از آن‌ها یک اسلحه در دست دارد و حتی اقدام به شلیک گلوله می‌کند زن باردار و  شوهرش را با تهدید به کشتن وادار به تحویل دادن سوئیچ ماشین و تلفن همراه می‌کنند. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که مرد جوان به همراه همسرش وارد حیاط خانه عمویش شده با تهدید سارقان مجبور به دادن تلفن همراه و سوئیچ خودرو به آن‌ها می‌شود.  

لحظاتی بعد و حین فرار سارقان "کلائودیو رامون پاردو "، عموی این پسر جوان از خانه خارج شده و با یک کلت کمری به سمت سارقان شلیک می‌کند. در این حادثه که پنجشنبه هفته گذشته در منطقه "لانگچامپس" آرژانتین رخ داد یکی از سارقان که ۱۷ سال داشت مورد هدف قرار گرفت و کشته شد. همچنین سارق دیگری که ۱۸ ساله بود زخمی شد. 

گفتنی است؛ جستجو‌های پلیس برای دستگیری سارق سوم ادامه دارد.

انتهای پیام/

لحظه شلیک گلوله به سارق مسلح در مقابل درب خانه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر