
به گزارش نشنال اینترست؛
ضعف راهبردی اف-۳۵ افشا شد!
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، برای خرید انواع میوه از میادین میوه و تره بار باید از کیلویی ۲ هزار تا ۴۶ هزار تومان هزینه کرد.
منبع:میزان
انتهای پیام/