کد خبر: ۷۱۳۴۳۲۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
کد خبر : ۷۱۳۴۳۲۱
رئیس سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران مطرح کرد؛

مختاری از شناسایی و انجام مقدمات تملک و خرید ۱۱ باغ در مناطق ۲۲ گانه پایتخت خبر داد.

پاینده / شناسایی 11 باغ برای خریداری در سال جاریبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی محمد مختاری رئیس سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران که برای بررسی باغ بودن یا نبودن چند پلاک ثبتی در صحن شورای شهر تهران حاضر شده بود در جمع خبرنگاران در توضیح شایعات مطرح شده مبنی بر مشکل آب در بوستان یاس فاطمی با رد این شایعات گفت: بوستان یاس فاطمی منبع ذخیره آب دارد و در کنار آن نیز دریاچه‌ای احداث شده که از آن طریق کار آبیاری درختان بوستان انجام شود.

رئیس سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران با اشاره به بارندگی‌های چند هفته اخیر گفت: با توجه به بارندگی‌های هفته‌های اخیر نیاز آبی در بوستان یاس فاطمی به طور چشمگیری وجود ندارد و در حال حاضر ۳۰ تا ۴۰ لیتر در ثانیه پمپاژ آب جهت آبیاری درختان بوستان انجام می‌شود.

مختاری درباره آخرین وضعیت حقابه بوستان چیتگر گفت: وضعیت بوستان چیتگر نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است و بعد از جلسه اعضای شورای شهر تهران با مدیران آب و فاضلاب آب بوستان چیتگر وصل شد.

او با تأکید بر این نکته که در زمان قطع حقابه بوستان چیتگر شهرداری تهران نگذاشت به درختان آسیبی وارد شود گفت: در آن زمان کار آبیاری بوستانم جنگلی چیتگر با تانکر انجام می‌شود و در کنار آن نیز بخشی از پساب را به پای درختان انتقال دادیم تا درختان دچار تنش نشوند.

رئیس سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران در تشریح آخرین اقدام‌های سازمان بوستان‌ها و فضای سبز و شهرداری تهران در توسعه فضای سبز پایتخت گفت: تعدادی باغ در مناطق ۲۲ گانه پایتخت و کم برخوردار شناسایی و خریداری شده که می‌توان به باغ ابغری، وثوق‌الدوله، سبزی و باغ رئیسی در منطقه ۱۰ اشاره کنم.

مختاری تأکید کرد: مقدمات خرید ۱۱ باغ در سال جاری انجام شده است.

انتهای پیام /

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر