کد خبر: ۷۱۳۴۸۳۳
گروه : البرز » کرج
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
کد خبر : ۷۱۳۴۸۳۳
گروه : البرز » کرج
شهردار نظرآباد مطرح کرد؛

شهرداری نظرآباد سی میلیارد تومان بدهی دارد و حل معضلات این شهر نیازمند نگاه توجه استانی است.

بدهی سی میلیاردی شهرداری نظرآبادبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از  البرز، مجتبی عسگری، شهردار نظرآباد امروز در جلسه هم اندیشی و رسیدگی به مشکلات شهری که با حضور استاندار البرز و فرماندار نظرآباد و جمعی از مدیران برگزار شد، گفت: مدیریت شهری نظرآباد تا کنون اقدامات خوبی انجام داده است اما کافی نیست و لازم است با تدبیر استاندار، تحولات خوب شهری، ایجاد شود.

او افزود: شهرداری نظرآباد ۳۰ میلیارد تومان بدهی ثبت شده دارد و در این مورد کسی مقصر نیست.

عسگری به لزوم تکمیل مجموعه فرهنگی و گردشگری در حال احداث تاکید و افزود: این مجموعه که امروز بازدید خواهد شد با مساحث ۲۰ هکتار، شامل هتل، مجموعه ورزشی و بیمارستان ویژه توریست است که می توان ادعا داشت برای نخستین بار در کشور انجام می شود و لازم است کمیسیون ماده ۵ در این زمینه کمک کند.

شهردار نظرآباد در ارتباط با کارخانه آسفالت گفت: با توجه به مجوزی که با سند مالکیت برای شخص مالک صادر شده بود منجربه برداشتی شد که در واقع جزو منافع شهری بود و در حال حاضر متوقف شده است.

عسگری با اشاره به تردد زیاد از جاده بادامک به احداث زیرگذر برای این مسیر تاکید و افزود: علی رغم نیاز این شهر به ایستگاه مسافربری قطار بین شهری، با توجه به وجود واحدهای تولیدی لازم است خط مترو از هشتگرد به نظرآباد نیز امتداد پیدا کند.

شهردار نظرآباد گفت: علی رغم مخالفت های مدیریت شهری نظرآباد، در حال حاضر، کل زباله شهرستان نظرآباد به حلقه دره منتقل می شود و این در حالی است که انتقال زباله با تاکید مدیریت شهری وقت کرج صورت می گرفت که امروز با توجه به تغییر این سیاست با مشکلاتی نیز رو به رو شده ایم.

او با عنوان این که این موضوع، هزینه زیادی برای شهرداری نظرآباد ایجاد کرده است، افزود: با توجه به انتقال زباله به حلقه دره، بدهی ۲ میلیارد تومانی برای شهرداری نظرآباد ایجاد شده است.

عسگری گفت: با توجه به امکان دفن زباله شهری داخل منطقه، زمین ۱۰ هکتاری در نظر گرفته شده که لازم است از آن بهره برد و از پرداخت هزینه بیشتر ممانعت شود.

انتهای پیام/د.خ

شهرداری نظرآباد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر