کد خبر: ۷۱۳۴۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹

رئیس دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و معرفی یک متخلف بهداشتی در این شهر خبر داد و گفت: بیش از ۸۰۰ کیلوگرم گوشت غیربهداشتی کشف و ضبط شد.

بیش از ۸۰۰ کیلوگرم گوشت غیربهداشتی کشف و ضبط شدبه گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  ایرج کاکایی اظهار داشت: بیش از 800 کیلوگرم فرآورده خام با منشاء دامی فریز شده و غیربهداشتی از یک سالن غذا خوری واقع در فرهنگیان فاز یک، شناسایی و معدوم سازی شد.


رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با اشاره به اینکه این میزان کشفیات طی بازرسی مشترک و با همکاری و مساعدت دستگاه‌های مرتبط مبارزه با عرضه محصولات غیر استاندارد و غیربهداشتی از جمله مرکز بهداشت، اصناف و اجرائیات شهرداری و با پشتکار و جدیت آقای رضوی پور از کارشناسان واحد نظارت اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه در سطح شهرستان صورت گرفته است، افزود: مقابله با متخلفان امر خدمات رسانی در جامعه به ویژه در عرصه غذا و بهداشت در دستور کار ما و از تاکیدات مقام معظم رهبری است.


او با بیان اینکه فریز بیش از 200 کیلوگرم گوشت مرغ در حلب های نگهداری خیار شور و فریز بیش از 100 کیلوگرم برنج از دیگر تخلفات این واحد صفنی بود ادامه داد: گوشت های غیر بهداشتی ضبط و معدوم سازی شد و پرونده متخلف تشکیل که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید.

کاکایی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفات بهداشتی در استان با شماره تماس 1512 و پل ارتباطی پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه تماس حاصل کنند، گفت: اداره دامپزشکی کرمانشاه در اسرع وقت به گزارش ارسالی و پیشنهادهای مطروحه پاسخ داده و به موضوع رسیدگی می‌کند.

انتهای  پیام/ز

 

کشف و معدوم سازی بیش از ۸۰۰ کیلوگرم فرآورده خام

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر