کد خبر: ۷۱۳۵۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
کد خبر : ۷۱۳۵۲۳۵
در #تهران_ما پیگیری شد؛

#تهران_ما دلایل ایجاد بوی تعفن در اتوبان ستاری را بررسی کرد.

شهرداری در حفاری شرکت آب و فاضلاب منطقه‌ای استان تهران دخالتی نداردبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از شهروندان با ارسال پیامک به بخش #تهران_ما باشگاه خبرنگاران جوان درخواست رسیدگی به وضعیت فاضلاب شهری و بوی تعفن در اتوبان ستاری را داشت.

او در پیامک خود نوشت:مدت یک سال است که در اتوبان ستاری شمال بالاتر از پیامبر نبش ذوالفقاری فاضلاب شهری به علت انفصال خط از دریچه فاضلاب سرریز کرده و بوی تعفن ایجاد شده در محل آسایش را از شهروندان گرفته است، شهرداری منطقه پیگیری کند.


بیشتربخوانید: لزوم فاضلاب کشی ۱۳۰ کیلومتری در سطح شهرستان قدس


محسن رضایی مدیر روابط عمومی منطقه ۵ تهران پاسخ داد؛

رضایی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: مدیریت شهری منطقه برای جلوگیری از آبگرفتگی در برخی از مناطق حساس و آبگیر منطقه حفاری هایی انجام داده است تا در زمان بارش ها مشکل آبگرفتگی و آب ماندگی نداشته باشیم.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ افزود: حفاری انجام شده در آدرس مذکور که شهروند خواستار رسیدگی به وضعیت آن از سوی شهرداری منطقه بود مربوط به شهرداری منطقه نیست و عملیات حفاری از سوی شرکت آب و فاضلاب انجام شده است.

رضایی تاکید کرد: بررسی و به سرانجام رساندن حفاری انجام شده در ید اختیار شهرداری منطقه نیست و شهروندان و اهالی منطقه باید موضوع را از شرکت آب و فاضلاب منطقه پیگیری کنند.

او تصریح کرد: با وجود آن‌که موضوع مربوط به شهرداری منطقه ۵ تهران نیست باز هم شهرداری مراتب نارضایتی شهروندان را به شرکت آب و فاضلاب منطقه ای اعلام می کند تا اقدام های عاجل انجام شود.

انتهای پیام/

حفاری زمین در اختیار شهرداری نیست

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر