کد خبر: ۷۱۳۷۰۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
کد خبر : ۷۱۳۷۰۵۶

«پرسپولیس با میلیون‌ها طرفدار مثل استقلال هنوز یک ورزشگاه اختصاصی حداقل ۱۰ هزار نفری به نام خودش ندارد و حتی برای تمرینات هم باید اجاره بدهد، اما دوستان شورای شهر لطف دارند و می‌خواهند یک خیابان را به نامش کنند.»

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، «قرار است خیابانی به نام پرسپولیس و خیابانی به نام ناصر حجازی در تهران نامگذاری شود. کاری به این که این مسئله چقدر به انتخابات آتی مرتبط است ندارم، ولی به قول علی دایی کجای دنیا شما تیم بزرگی را می‌بینید که ورزشگاه اختصاصی نداشته باشد، اما خیابانی را به نامش کنند؟

پرسپولیس «خیابان» دارد، اما «ورزشگاه» ندارد!

پرسپولیس با میلیون‌ها طرفدار مثل استقلال هنوز یک ورزشگاه اختصاصی حداقل ۱۰ هزار نفری به نام خودش ندارد و حتی برای تمرینات هم باید اجاره بدهد، اما دوستان شورای شهر لطف دارند و می‌خواهند یک خیابان را به نامش کنند! سؤال اینجاست که شهرداری‌چی‌های محترم چرا کمک نمی‌کنند پرسپولیس و استقلال صاحب ورزشگاه اختصاصی شوند؟ واقعاً چرا از کمپ استقلال استفاده نمی‌شود؟ تماشاگری که پرسپولیس و استقلال در ایران دارند میلان و اینتر در ایتالیا ندارند و حتی بعید است در اسپانیا رئال و بارسا داشته باشند. البته آنها، چون تیم‌های جهانی با استاندارد‌های بالا هستند در تمام دنیا مثل چین و هند و... هم طرفدار دارند، ولی در خود اسپانیا رئال آن قدر محبوب نیست که در ایران پرسپولیس محبوب است و تماشاچی دارد. حالا شما ببینید همین رئال چند سال است که ورزشگاه اختصاصی دارد و یا بایرن مونیخ چند سال است که مشکل زمین تمرین ندارد

دیروز کالدرون گفت: «در پرسپولیس پول نداریم شِن بخریم و روی منافذ زمین بریزیم!» آن وقت به اسم همین پرسپولیس خیابان می‌زنند که مثلاً بگویند ما خیلی فوتبالی هستیم و به تیم‌های مردمی بها می‌دهیم و شما هم لطف کنید بیایید در انتخابات شورای شهر دوباره به ما رأی بدهید!»

منبع: خبر ورزشی

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر