کد خبر: ۷۱۳۷۱۶۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
کد خبر : ۷۱۳۷۱۶۸
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران خبر داد؛

ضرغامی از آغاز پروژه مرمت و بازسازی خانه نیما هم‌ زمان با سالروز تولد او خبر داد.

آغاز پروژه مرمت و بازسازی خانه نیمابرزین ضرغامی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جزئیات آغاز عملیات مرمت و بازسازی خانه نیما یوشیج گفت: از صبح امروز هم زمان با سالروز تولد نیما کار مرمت و بازسازی خانه او آغاز شد.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران افزود: ۲۴ تیم اجرایی در کار مرمت و بازسازی خانه نیما مشغول به فعالیت هستند و ما در سازمان زیباسازی شهرداری تیمی را به کار گرفتیم تا سقف و شیروانی خانه نیما را در بازه زمانی کوتاه ایمن سازی کند، زیرا این احتمال وجود داشت با توجه به شروع بارش و وزیدن باد ریزش سقف رخ دهد.

ضرغامی در تشریح دیگر فعالیت تیم‌های اجرایی مرمت و بازسازی خانه نیما گفت: تیمی تخصصی روی مرمت در و پنجره خانه، تیمی دیگر مشغول تراشیدن سیمان های کشیده شده روی آجرهای خانه هستند و برنامه ریزی ما به این گونه است که دیگر تیم های مرمت و بازسازی با پیشرفت پروژه به کار اضافه شوند.


بیشتر بخوانید: آخرین جزئیات از تکمیل پروژه فلکه دوم نیرو هوایی 


او تصریح کرد: کار مرمت و بازسازی خانه نیما با امضای تفاهم نامه‌ای بین سازمان زیباسازی و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران آغاز شد.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که کار مرمت و بازسازی خانه نیما در چه بازه زمانی انجام می‌شود گفت: تمام تلاش ما این است که کار مرمت و بازسازی با سرعت قابل قبولی انجام شود اما امیدواریم بتوانیم ظرف مدت ۵ تا ۶ ماه کار مرمت و بازسازی خانه نیما را به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام/

اسفند ۹۹ زمان افتتاح خانه نیما

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر