کد خبر: ۷۱۳۹۴۰۸
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
کد خبر : ۷۱۳۹۴۰۸

تیم ستارگان رعدپدافند ساری از رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد انصراف داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،هفته سوم از دور برگشت و پایانی رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور، قرار بود امروز و فردا در شهر‌های ساری و قائم شهر برگزار شود و تیم‌های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شوند، اما تیم ستارگان رعد پدافند ساری از این رقابت‌ها انصراف داد.

مرتضی قربانی سرمربی تیم ستارگان رعد پدافند ساری درباره دلایل انصراف تیمش گفت: یکی از دلایل انصراف ما این بود که تیم دانشگاه آزاد در دیدار با تاثبت جهانی توس از کشتی گیری استفاده کرد که از هیئت کشتی مازندران، رضایت نامه نداشت.

به گفته وی، ما اعتراض خودمان را با تایید هیات کشتی استان به فدراسیون کشتی ارسال کردیم و با توجه به اینکه فدراسیون این تخلف تیم دانشگاه آزاد را تایید کرد، ولی تا پایان وقت اداری دیروز چهارشنبه، تغییرات را اعمال نکردند.

سرمربی تیم ستارگان رعد پدافند ساری درباره یکی دیگر از دلایل انصراف تیمش افزود: در تاریخ ۱۹ آبان، ستاد کل نیرو‌های مسلح در نامه‌ای از تیم داری نکردن و عدم استفاده از ورزشکاران سرباز در تیمها، اطلاع داد و با توجه به اینکه ما از ۷ کشتی گیر سرباز در تیم خود استفاده می‌کردیم و باید قرارداد آن‌ها را لغو کنیم تیم ما خالی از کشتی گیر می‌شود و ما نمی‌توانیم در این فرصت کوتاه، کشتی گیر دیگری را به تیم خود اضافه کنیم.

با پیگیری انجام شده عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی، اعتراض تیم ستارگان ساری را تایید کرد.

طبق برنامه قرار بود تیم‌های ستارگان رعد پدافند ساری و تا ثبت جهانی توس عصر فردا در سالن سید رسول حسینی ساری به مصاف هم بروند، اما نماینده ساری فعلا انصراف داد.

در دیگر دیدار گروه ب این رقابتها، تیم دانشگاه آزاد اسلامی مازندران امروز پنجشنبه از ساعت ۲۰ در سالن جهان پهلوان امامعلی حبیبی قائم شهر میزبان تیم هیات کشتی خرم آباد است.

انتهای پیام/س
 

تیم ستارگان رعد پدافند ساری از لیگ برتر کشتی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر