کد خبر: ۷۱۳۹۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
کد خبر : ۷۱۳۹۹۱۲
سرهنگ کاظمی خبر داد؛

رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری ۷ کلاهبرداری خبر داد که با ساخت سایت جعلی از شهروندان اخاذی می‌کردند.

*کلاهبرداری از شهروندان با ساخت سایت جعلی شرکت باربریبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: نماینده حقوقی یکی از شرکت‌های حمل و نقل و باربری معروف به پلیس فتا مراجعه و اظهار داشت که تعدادی از شهروندان به دفتر شرکت مراجعه و از نحوه ارائه خدمات اعلام نارضایتی کرده اند و تقاضای استرداد مبالغ واریزی به شرکت شده اند.

وی عنوان داشت: شاکی اظهار داشت: بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت که شهروندان تقاضای خود را در سامانه شرکت ثبت نکرده اند و مبلغی را نیز به حساب شرکت واریز نکرده اند، اما مراجعه کنندگان پرینت‌هایی ارائه داده‌اند که شبیه رسید‌های شرکت است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هنگام تحقیقات پلیسی تعدادی از شهروندان نیز به پلیس فتا مراجعه و در خصوص سایت جعلی شرکت اعلام شکایت کردند، ادامه داد: شناسایی و دستگیری متهم یا متهمان پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا پایتخت با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم با همکاری ۶ همدست خود اقدام به کلاهبرداری از مالباختگان می‌کنند، ادامه داد: مخفیگاه متهم اصلی پرونده و سایر همدستانش در تهران شناسایی شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در عملیات‌های هماهنگ و همزمان با دستور قضائی هر ۷ متهم دستگیر و به پلیس فتا منتقل شدند.

کاظمی با اشاره به اینکه متهمان به جرم ارتکابی اعتراف کردند و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند، از شهروندان خواست: یافتن بهترین شرکت باربری، تضمین‌کننده کیفیت جابجایی شما خواهد بود.

این روز‌ها شرکت‌های حمل و نقل نوپا زیادی را می‌بینیم. رقابت بالایی برای جذب مشتری در بین این شرکت‌ها وجود دارد.


بیشتر بخوانید: فروش مدرک قبولی در رشته پزشکی توسط دکتر قلابی


در مرحله استعلام قیمت، خیلی از شرکت‌های حمل و نقل کلاهبردار قیمت‌هایی پایینی را اعلام می‌کنند. قطعاً این موضوع جای نگرانی خواهد داشت.

توجه کنید که در انتخاب این شرکت‌ها اشتباه نکنید. بحث مالی بسیار مهم است، اما هیچ ارزانی قطعاً بدون دلیل نخواهد بود. پیشنهاد شرکت‌های معتبر به شما عقد قرارداد رسمی می‌باشد. در این قرارداد تمامی وظایف شرکت درج‌شده است تا مشکلی در آینده پیش نیاید.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر