کد خبر: ۷۱۳۹۹۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
کد خبر : ۷۱۳۹۹۷۰
مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با برتری ۲ بر یک شاگردان کاتانچ به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز (پنجشنبه) آخرین بازی خود در دور رفت مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا را مقابل عراق در ورزشگاه بین المللی امان اردن برگزار می‌کند.

ترکیب تیم ملی فوتبال عراق:

محمد حمید، سعد ناطق، احمد ابراهیم، علی عدنان، ربین سولاقا، علا مهاوی، امجد عطوان، صفا هادی، همام طارق، بشار رسن و مهند علی

سرمربی: سرتکو کاتانچ

گزارش لحظه به لحظه/ عراق ۱ - ایران ۱ + حاشیه‌ها

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران:

علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، میلاد محمدی، احمد نوراللهی، مسعود شجاعی، مرتضی پورعلی گنجی، محمد حسین کنعانی زادگان، امید ابراهیمی، مهدی طارمی، سردار آزمون و محمد محبی

سرمربی: مارک ویلموتس


حاشیه‌های پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق


کریشانتا دیلان پریرا سریلانکایی با کمک ۲ هم وطن خود یعنی پاراکراما هماتونگا و سانجیوا پرمالا، داوران این دیدار هستند. سعید عبدالله یعقوب(عمان)، محمد عبدالله بلیده(ناظر داوری) و چافیک بشیر (لبنان) هم به ترتیب داور چهارم، ناظر داوری و ناظر بازی محسوب می شوند.

گزارش لحظه به لحظه/ عراق ۱ - ایران صفر + حاشیه‌ها

دیدار دو تیم آغاز شد.

در مراسم ابتدایی دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق، هنگام پخش سرود ملی کشورمان، برخی تماشاگران حاضر در ورزشگاه بین‌المللی امان در اقدامی غیراخلاقی، سکوت را رعایت نکردند.

این اتفاق در دیدار تیم ملی کشورمان مقابل بحرین هم رخ داده بود. در آن مسابقه هم هواداران بحرینی هنگام پخش سرود ملی ایران، اقدام به ایجاد سر و صدا کرده بودند.

زمین ورزشگاه بین المللی امان به نظر می رسد کیفیت مناسبی ندارد.

هواداران عراقی از همان ابتدای بازی با شور و حرارت خاصی تیم خود را تشویق می کردند.

دقیقه ۲: کمک داور اول بازی در حرکتی مشکوک اعتقادی به خطای امجد ابراهیم روی محمد محبی نداشت.

دقیقه ۴: پس از اعلام خطای محبی روی علی عدنان، کاپیتان عراق اعتقاد داشت دیلان پریرا سریلانکایی باید به هافبک جوان تیم کشورمان کارت زرد نشان بدهد.

دقیقه ۵: ارسال امجد عطوان روی دروازه ایران در موقعیت آفساید به مهند علی رسید اما ضربه سر او از روی دروازه بیرانوند بیرون رفت.

دقیقه ۹: ضربه ایستگاهی بشار رسن از فاصله حدود ۲۵ متری دروازه ایران با اختلاف راهی اوت شد.

تعلل توپ جمع کن‌های بازی برای تحویل توپ به بازیکنان سبب اعتراض عراقی‌ها شد.

دقیقه ۱۱: حرکت زیبای بشار رسن و ارسال او روی دروازه ایران با ضربه زیبای علی عدنان همراه شد که بیرانوند این توپ را به شکل زیبایی دفع کرد، اما در ریباند تعلل امید ابراهیمی سبب شد توپ به صفا هادی رسیده و این بازیکن گل اول تیمش را به ثمر برساند.

گزارش لحظه به لحظه/ عراق ۱ - ایران ۱ + حاشیه‌ها

بازیکنان عراق پس از این گل شادی‌های خاصی انجام داده و هواداران حاضر در ورزشگاه خوشحالی زیادی کردند.

دقیقه ۱۵: مرتضی پورعلی گنجی از زمین ایران زیرتوپ زد، اما حرکت اشتباه محمد حمید، دروازه بان عراقی‌ها و بلند شدن توپ مقابل او سبب شد این ضربه بی هدف مدافع میانی ایران به شکل فوق العاده خطرناکی از کنار تیر عمودی سمت چپ دروازه عراق بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: علاء المهاوی به دلیل خطا روی مهدی طارمی از داور سریلانکایی کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۰: ارسال ضربه ایستگاهی مسعود شجاعی با ضربه سر محمد محبی در حالتی مشکوک به مدافع عراق خورد، اما دیلان اعتقادی به اعلام پنالتی برای ایران نداشت.

دقیقه ۲۱: ارسال میلاد محمدی از سمت راست زمین عراق با ضربه سر رامین رضائیان بیرون رفت.

دقیقه ۲۲: روی حرکت مهند علی و پاس او به صفا هادی، این هافبک ۲۱ ساله سمت دروازه بیرانوند ضربه زد که این بار بیرانوند شوت او را مهار کرد.

دقیقه ۲۵: روی حرکت زیبای محمد محبی و عبور از سه مدافع عراق، پاس این بازیکن با جا خالی دادن آزمون به احمد نوراللهی رسید و هافبک پرسپولیسی تیم ملی با ضربه‌ای دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

دقیقه ۲۶: علی عدنان با ارنج به صورت رامین رضائیان ضربه زد تا فضای بازی به تشنج کشیده شود. در این لحظه سردار آزمون سعی داشت طبق صحبت با عدنان او را آرام کند، اما در نهایت دومین کارت زرد عراق به نام این بازیکن ثبت شد.

نوراللهی در هفتمین بازی ملی اش دومین گل ملی خود را به ثمر رساند.

گزارش لحظه به لحظه/ عراق ۱ - ایران ۱ + حاشیه‌ها

بازی خشن عراقی‌ها این بار با حرکت امجد ابراهیم روی مسعود شجاعی ادامه یافت.

دقیقه ۳۶: کارت زرد نگرفتن محمد حسین کنعانی زادگان پس از خطا روی بشار سبب اعتراض بازیکنان و هواداران عراق شد.

دقیقه ۳۷: علی عدنان به دلیل به هم خوردن تعادلش ضربه ایستگاهی را با اختلاف فراوان به اوت فرستاد.

دقیقه ۴۴: ضربه ایستگاهی خطرناک مماس با تور کنار دروازه محمد حمید و برخورد به این تور راهی اوت شد. دروازه بان عراقی‌ها پس از برخورد به تیر عمودی سمت چپ دروازه دچار آسیب دیدگی شد و به همین دلیل در بازی وقفه افتاد.

دقیقه ۲+۴۵: درگیری نوراللهی و بشار پس از اعلام خطا روی بازیکن عراق جالب بود.

ضربه ایستگاهی بازیکن عراق در دستان بیرانوند آرام گرفت تا نیمه اول با تساوی یک بر یک به اتمام برسد.

گزارش لحظه به لحظه/ عراق ۱ - ایران ۱ + حاشیه‌ها

نیمه دوم بازی از ساعت ۱۸:۳۴ دقیقه آغاز شد.

دقیقه ۴۷: تداوم مصدومیت محمد حمید سبب شد سرتکو کاتانچ دروازه بان اصلی تیم ملی عراق در سال های اخیر، یعنی جلال حسن را جای او به زمین بفرستد.

دقیقه ۴۹: درحالیکه داور لحظاتی قبل صحنه مشکوک روی مسعود شجاعی را خطا نگرفت این بازیکن از روی زمین بلند شده و صفا هادی را در میانه زمین با خطا سرنگون کرد تا از دیلان پریرا کارت زرد دریافت کند.

این موضوع سبب اعتراض کاپیتان تیم ملی ایران شد.

دقیقه ۵۳: مصدومیت میلاد محمدی و خروج او زمین سبب شد مارک ویلموتس، محمد نادری را جای او به زمین بفرستد تا او هم اولین بازی ملی اش را انجام بدهد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی با افت و خیز کم تری دنبال شد

دقیقه ۵۵: ارسال ضربه ایستگاهی مسعود شجاعی از سمت چپ زمین عراق با ضربه سر پورعلی گنجی بیرون رفت.

جلال حسن پس از ورود به زمین بازوبند کاپیتانی تیمش را از امجد ابراهیم تحویل گرفت.

دقیقه ۵۶: علاء المهاوی با حرکتی در عرض سه ایران را جا گذاشت، اما ضربه او به نادری برخورد کرده و راهی به دروازه نیافت.

گزارش لحظه به لحظه/ عراق ۱ - ایران ۱ + حاشیه‌ها

در این صحنه به نظر می‌رسید توپ به دست نادری برخورد کرده، اما با توجه به بسته بودن دست چپ او داور پنالتی اعلام نکرد.

دقیقه ۶۰: مهند علی در حرکتی شبیه سازی شده درون محوطه جریمه ایران مقابل پورعلی گنجی به زمین افتاد و پس از اعتراض مدافع ایران نسبت به کارت زرد نگرفتن مهاجم عراق سبب شد مرتضی از دیلان پریرا کارت زرد دریافت کند. در این صحنه همچنین کاتانچ اسلوونیایی حرف زشتی به داور زد که او پس از مشورت با داور چهارم به سرمربی عراق هم کارت زرد داد.

دقیقه ۶۱: وحید امیری جای مهدی طارمی را در ترکیب ایران گرفت.

دقیقه ۶۴: پرتاب اوت بلند از سوی امیری با ضربه کنعانی زادگان به جلال حسن رسید که البته پیش از آن داور خطای پرتاب وحید را اعلام کرده بود.

برخی هواداران عراقی با روشن کردن نور موبایل های شان فضای جالبی در ورزشگاه امان ایجاد کرده بودند.

از سوی هواداران تیم میزبان اشیایی به زمین پرتاب می شد.

دقیقه ۶۶: مهند علی پس از برخورد با کنعانی زادگان دچار آسیب دیدگی شده و روی پیست به زمین افتاد.

تیم ایران در نیمه دوم در زمین خودی متمرکز شده و چشم به استفاده از ضد حملات داشت، اما لو رفتن توپ از سوی بازیکنان هر ۲ تیم سبب کاهش کیفیت بازی نسبت به نیمه اول شده بود.

دقیقه ۷۶: علاء عباس جانشین مهند علی در ترکیب عراق شد.

دقیقه ۷۹: ضربه ایستگاهی بازیکن عراق با شوت علی عدنان بیرون رفت و در ادامه پس از برخورد به نخ متصل به تور و تیر به تور کنار دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۸۱: مسعود شجاعی پس از انجام دادن خطای کف پای روی امجد عطوان کارت زرد دوم را گرفته و از زمین اخراج شد تا بازی بعدی تیم ملی مقابل هنگ کنگ را از دست بدهد.

گزارش لحظه به لحظه/ عراق ۱ - ایران ۱ + حاشیه‌ها

اخراج شجاعی سبب خوشحالی هواداران عراق شد و در نهایت او پس از اتمام اعتراض هایش به داور با دخالت وحید هاشمیان زمین را ترک کرد.

دقیقه ۸۶: پاس در عمق پورعلی گنجی به محبی رسید اما ضربه او زاویه بسته در اختیار جلال حسن قرار گرفت.

دقیقه ۸۷: علاء عبدالزهرا جای بشار رسن به بازی آمد و این بار او بازوبند را از جلال حسن گرفت.

پس از اخراج شجاعی بازوبند کاپیتانی ایران به امید ابراهیمی رسید.

دقیقه ۹۰: کاوه رضایی جای سردار آزمون وارد بازی شد.

دقیقه ۹۲: روی ارسال کرنر بازیکن عراق علاء عباس سمت دروازه ایران ضربه سری زد که این توپ پس از واکنش بیرانوند و برخورد به تیر دروازه به گل دوم حریف تبدیل شد.

درحالیکه تنها ۳ دقیقه وقت اضافی اعلام شده بود، در نهایت داور سریلانکایی دقیقه ۹۶ سوت پایان بازی را به نشانه برتری ۲ بر یک عراقی‌ها درآورد.

جدول مقدماتی جام جهانی (۲۰۲۲) - مقدماتی آسیا-گروه C

عراق ۲ - ایران ۱ / امان از دست ویلموتس و مسعود + حاشیه‌ها

انتهای پیام/

برتری عراق برابر ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳۴۷
در انتظار بررسی: ۰
87
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
بازیکنانی که از اولشون هیچ موقع اوج نداشتند وهمیشه تو تیم های محلی وباشگاهی نیمکت نشینن اومدن تو تیم ملی شدن کاپیتان !
حالا فقط تو زمین راه میره به هر کی میرسه یه لگد می زد* نمیرسید با دهان فحش میداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
بازیکنان ما باید عشق به میهن و لباس تیم ملی رااز تیم های عراق و سوریه یاد بگیرند آنها هر زمان با ما بازی کردند بر خلاف ما با تمام وجود و جان دل بازی کردند. ما عادت کردیم وقتی در اثر بی کفایتی می بازیم آن را به گردن زمین، داور و بدشانسی بیندازیم ،بدشانسی زمانی است که تیم چهار تا توپ به دیرک بزند و یا پنالتی را گل نکنه نه اینکه در طول بازی یک کرنیل هم بدست نیاره، اگر زمین خراب بود چرا عراق توی همین زمین خوب بازی می کرد،بازیکنان ما حتی نمی دانند چه کفش بپوشند تاروی چمن مدام لیز نخورند.
تا کی باید تجربه بدست بیاوریم. تا کی بازیکنان به اصطلاح حرفه ای و با تجربه ما اسیر حاشیه سازی بازیکنان عرب باید بشن. وقتی بازیکنان باتجربه (کاپیتان) خودش را نمی تواند کنترل کند ازسایر بازیکنان (جوان ) چه انتظاری می توان داشت. برای بنده و خیلی از شما دوستان قابل پیش بینی بود که پس از خطایی که روی مسعود شجاعی شد و داور نگرفت ایشان از روی عصبانیت خطا خواهدنمود و اخراج خواهد شد. ایشان در گذشته بارها در بازی های حساس اخراج و باعث نابودی رویاهای این ملت شده و هنوز هم دست بردار نیست.تاسف عمیق آنجاست که سایر بازی کنان نیز که خودشان دو تا پاس درست درمان به همدیکر بودند از عمکرد ضعیف وی دفاع و از ایشان حمایت می کنند. در پایان آرزو می کنم هیچوقت دیگر مجبور نشوم فوتبال ملی را با گزارش آقای خیابانی ببینم. ایشان بیننده را با گفته های کلیشه ای و باری به هر جهت خودش عصبانی و از دیدن فوتبال سیر می کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
آقا جان مادرتون این مربی رو عضو کنید مربی داخلی بزراین مطمئن باشد نتایج لازم رو تو تهران میگیرم ولی اگر این ولیموتس باشه کار تمام فقط آبروریزی میشه در ایران
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
تبریک به تیم عراق و بحرین.اولین بار میتونم بگم از این نتایج خوشحال بشم.البته حقتون بود همون دو و هیجده روسیه از پرتقال و اسپانیا مراکش سی تا گل میخوردین تا با اونا باهم بخندیم.
محمدرضاجلالی
|
Netherlands
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
هنوز که دیر نشده علی دایی را بیاورید تیمو جمع کنه جان مادرتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
حیف این پولایی که اینجاخرج میشه.
پاسخ ها
۶
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
بازیکنانی که از اولشون هیچ موقع اوج نداشتند وهمیشه تو تیم های محلی وباشگاهی نیمکت نشینن اومدن تو تیم ملی شدن کاپیتان !
حالا فقط تو زمین راه میره به هر کی میرسه یه لگد می زد* نمیرسید با دهان فحش میداد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
باید همه بازیکنای تیم ملی از خجالت آب شن و از بازیکنای فوتبال ساحلی یاد بگیرن که قهرمان جهان شدن....
بخدا حرامه اون میلیاردها پولی که ریختن حلق کسایی مثل شجاعی و رضاییان...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
انشالله ایران برنده میشه
خلیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
ویلموتس برکنار شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
اشکال نداره بجاش به کامبوج زیاد گل زدن
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
باور کنید اول بازی وقتی دیدم شجاعی تو زمینه به همه گفتم ما میبازیم.
ابن اقای شجاعی کی میخاد دست از سر فوتبال برداره
پاسخ ها
۷۸۸
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
بازیکنانی که از اولشون هیچ موقع اوج نداشتند وهمیشه تو تیم های محلی وباشگاهی نیمکت نشینن اومدن تو تیم ملی شدن کاپیتان !
حالا فقط تو زمین راه میره به هر کی میرسه یه لگد می زد* نمیرسید با دهان فحش میداد
ناشناس
|
Sweden
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
عجبا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
یک هم این تیم ملی مردمو خوشحال نکرده مگر مقابل تیمهای یی که بازیکنهای کوچه ومحله هم از چشون برمیان
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
فقط مربی ایرانی بیاری حتما نتیجه می گیریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
ویلموس بی تجربه هست
تکرار
|
France
|
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
برید فنگ بازی کنین شمارو چ ب فوتبال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
حیف اینهمه پول که خرج این مربیها های خارجی و این بازیکنای بی حال میشه.تیم فقط تیم ۱۹۹۸.پولا رو خرج رشته های دیگه بکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
شجاعی شجاعی تومنو از تنبلی به شجاعت هابردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
مسعود شجاعی وای ازدست تو چکارکنم کجابرم
پاسخ ها
۹۰
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
بازیکنانی که از اولشون هیچ موقع اوج نداشتند وهمیشه تو تیم های محلی وباشگاهی نیمکت نشینن اومدن تو تیم ملی شدن کاپیتان !
حالا فقط تو زمین راه میره به هر کی میرسه یه لگد می زد* نمیرسید با دهان فحش میداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
مسعود شجاعی وای ازدست تو چکارکنم کجابرم بااین قدم تو هم شکست خوردیم هم بنزین سهمیه بندی شد
حاج جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
مربی فقط حشمت فردوس،افتاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
این تیم ملی رهاکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
سلام کارلوس ای کاش یکی میرفت تو اردون این شجاعی را ۹۰ دقیقه سرقت ش میکرد تابه بازی نرسه آی سجاعی چکنم اردست تو کحابرم از دست تو ۹۰ دقیقه جونم به لب آوردی آخ شجاعی اگه این بازی بخاطر مسایل سیاسی عراق نبود من شش ماشین ازتو میکرفتم آخ شجالی کجابرم از دست تو که دق م دادی آخ آخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
اینقدر کفتین شجاعی منم شجاع شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
از ما است که بر ما است!!!!
وقتیکه به مربیان داخلی اعتماد نمی کنیم نتیجه این میشود که علیرغم تحمیل هزینه‌های سنگین به کشور نتیجه ای عاید نمی گردد !!!
البته دلیل اصلی این امر روشن است ، وقتیکه بسیاری از پیش کسوتان فوتبال ، تحمل دیدن مربیان لایق داخلی را ندارند نتیجه همین میشود !!!!
البته دلایل دیگری هم بر این شکست ، متصور است ! این ، همه چیز نیست!!!
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
فقط ضعف مدیریت
یه زمانی به کیروش ایراد می‌گرفتیم که فلان و فلان، حالا می‌فهمم این بنده خدای خارجی جور مدیران داخلی فوتبالمان رو هم می‌کشید. آقایون رفتند یه مربی بله قربان گو مثلا بی حاشیه گرفتند، حالا تیم می‌خواد نتیجه بگیره یا نه
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
سلام بر همه ايرانيهاي عزيز
كاش الان نظرمو رو برد مقابل اعراب بظاهر دوست مينوشتم سلام هموطن اين برد مباركتان باشد
اما افسوس كه بايد اين چنين بنويسم (ما باختيم)
ايا اين سوال از ذهنتون گذر نميكند كه چرا بي برنامه بي تاكتيك بي رمق مقابل تيمهاي عرب كه به سرود ملي ما هم احترام نميزارند باختيم؟!؟!؟!
ايا اقاي ويلموتس اين غيرتيكه الان منو شما داريمو دارد؟؟؟
به خودمون زحمت نديم الان چنان شامشو خورده و خوابيده كه منوشما و باخت اييييران به خودش نميگيره
اقاي وزير ورزش اقاي تاج اقايان مسئول چرا بايد فوتبال ياحلي ما فهرمان جهان اما لوتبال ما قهرمان كامبوج باشه؟؟؟؟؟
چرا بهتر از كارلوس كيروشو نياورديد يا لااقل يك ايراني جايگزينش ميكرديد
اقاي تاج من يك اذري زبان تبريزيم و براي ايرانم جان ميدم
تا دير نشده كاري بكنيد
يه سوال از مستر ويلموتس دارم:
شما فك ميكنيد جام جهاني فقط كامبوجه و تيم گواتمالا و .....
اهان با اين بازي و سبك و تاكتيك ميخواهيد به دور دوم جام جهاني هم صعود كنيد
شرمنده ام براي پرچم و سرود و ملت و دولت كشور بزرگم ايران
كاش وقتي سرود مارو مسخره ميكردن اين بازيكناي نهايت وجودشان بازي ميكردن
خداحافظ اول اسيا خداحافظ بيستم جهان و خداحافظ جام جهاني قطر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
چرا ماعادت کردیم مدام بدون اندکی تفکر حرفهای دیگران را تکرار کنیم.هم بچه ها خیلی بد بازی کردند وهم انصافا ارنج تیم ما بد بود.تدارکات و بازیهای دوستانه روهم که فدراسیون نتونست درست عمل کنه.خب حالا باخت ما چه ربطی داره به گزارش خیابانی و نبود کیروش.
پاسخ ها
arman
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
خیابانی ضد کی روش بود برای همین مردم دیگه ازش متنفرن ، اصلا دلیل نداره خیابانی بجای مردم حرف بزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
امشب چه شبی بود باخت تیم ملی فوتبال به عراق و باخت
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
خب دیگه بنزین هم گرون کردن .. باخت از یادتون میره !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
مسعود شجاعی درسته اصلا بازی نکرد ولی با غیرت خطا می کرد.ماشااله آفرین قهرمان سر تو بالا بگیر چیزی از ارزشهای تو کم نمی شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
چی بگم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
متاسفم بر این تیم بااین بازیش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
امثال شجاعی سالهاست که فوتبالشان تمام شده،نه انگیزه دارند ونه توان یک الف بچه هم این را می داند،حالا فدراسیون به این طمطراقی ومربی حرفه ای چندمیلیاردی چراخوابند خدا می داند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
حق عراقی بود خوب بازی کردند دیگران را محکوم نکنید خودمان ضعیف هستیم
رضا معصومی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
خداییش اگه این تیم بره جام جهانی، ظلم به فوتبال نیست؟ یک تیم معمولی دسته یک بهتر از این تیم بازی میکنه. یا مافیای فوتبال این تیم را بسته یا باید باور کنیم بضاعت ما همینه. سرمربی سه روز پیش از مسابقه میاد تو کشور و اینقدر هم ناز تبختر داره که انگار میخواد شاخ غول را بشکنه. تازه این تیم درجه ۲ آسیایی است با ژاپن و استرالیا و کره جنوبی چیکار میخواهید بکنید؟
علی قربانزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
اگر دردم یکی بودی چه بودی
از کی بگم از ویلموتس بگم از شجاعی یا تاج ؟ درسته اینا هم تقصیر دارن ولی مقصر اصلی نیستن تیمی که بازی به این مهمی داره چرا دیر اردو میزنه ؟ آقای وزیر ورزش تو که میخاستی حقوق 4 ماه بعد مربی رو هم جلو جلو بدی چرا یه ده روز زودتر ندادی؟ اصلاچرا باید بازی با عراق باشه ؟ مگه نمیگید با عراق برادر هستید؟ تمام دنیا به احترام ایران و ایرانی از جا بلند میشدن با همه کشور های درجه یک دنیا رفت و آمد داشتیم و به ما به چشم یه نژاد برتر نگاه میکردن ولی چرا الان باید دو تا کشور در عربی این رفتار رو با ما بکنن آخه ؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
.واقعابنازم به شرف وغیرتشان
ذاکر
|
United Kingdom
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
نمیدونم چرادرمقابل تیمهای عربی مستأصلیم؟
چرااینهمه پول بیت المال صرف این هامیشه؟دلیل بازی دادن به مسعودی که تعادل روانی نداره چیه؟بخدااگه این پولهادر رشته های دیگرخرج بشه هزاران افتخارنصیب کشورمون میشه،بایددراین فدراسیون بست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
به درک...... پول مردم رابه مربیان خارجی می دهید ونتیجه اش اینگونه باید باشد
ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
متاسفم
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
از بازی بد تیم ملی و نداشتن برنامه تیمی که بگذریم از گزارش رو اعصاب خیابانی نمیشه گذشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
خدایا شکرت که ایران باخت
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
تا زمانیکه فقط تیم پرسپولیس مورد حمایت وزارت ورزش هست انتظار بیشتر از اینرو نداشته باشین حتی تو گذارش اومده گل اول ایران رو بازیکنی از تیم پرسپولیس زده تیم ملی کلا بازیکناش از پرسپولیسه انتظار بیشتری ازش نداشته باشین
امینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
من موندم‌ پرسپولیس تو لیگ ک باکمک وسفارش این اون نتیجه میگیره چطورشده۸۰درصد تیم ملی توزمین فقط مال یتیمه خاصه ایا نباید رییس فدراسیون مثل فتاحی وامثالهم تغییر بکنه تا یشخص ملی و وطنی بیادسرکار نه یه شخص رنگی؟اخه بااین وضعیت گرونی ونابسامانی یه دلخوشی داریم اونم فوتباله ک اینجوری میرن و تحقیرمیشن!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
Ok
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
مقصران این باخت 1مهدی تاج 2خیابانی 3مسعودشجاعی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
در سرزمینی به این وسعت یک سرمربی پیدا نمی شود؟ حتما باید ارز این مملکت را دور ریخت؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
بازی فوتبال ایران با عراق خوب نبود. نه بخاطر نتیجه. بلکه بخاطر عدم هماهنگی تیم ما. هنوز فرصت برای جبران هست ولی اگه با این بی نظمی وارد جام جهانی بشیم در اونجا شکست میخوریم. بهتره که مربی مثل کی روش ویا برانکو ویا افشین قطبی داشته باشیم. شجاعی بدترین بازیکن بود در زمین ولی بقیه بجز نورالهی خوب نبودند. بهتره که تغییراتی در انتخاب بازیکنان داشته باشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
دسته گلی تقدیم به مردم مظلوم عراق
بازگیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
ویلموتس اخراج نشه و یک مربی سطح اول یا برانکو نیاد به جام جهانی سعود نمیکنیم
سعود هم کنیم مثل عربستان دوره قبل آبرومون میره
راستی آقایون منتقد کی روش فکر کنم یادتون رفته از ویلموتس انتقاد کنید...
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
با این تیم به جام جهانی که هیچ به هیچ جامی نمیرسیم
امدادگر فلج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
کی باید پاسخگو باشه؟چرا مسعود شجاعی باید تو تیم ملی بازی کنه؟حتی یه بیسواد ناشی هم میتونه بفهمه که خیلیییا هستن که لیاقتشون بالاتر از شجاعیه.چرا انقدر باید از شجاعی ضربه بخوریم؟چرا شجاعی بازنشست نمیشه؟اصلا کاری به رفتار غیر حرفه ایه امشب ندارم،میخوام بدونم واقعا چی داره که میاریدش تیم ملی؟باور کنید دیگه خیلی این قضیه تابلو شده که یه دستایی پشت پرده هست
البرز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
تاکتیک‌های ویلموتس ناشیانه است
روح الله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
به جای اینکه پول رو برای مافیای مفت خور فوتبال هزینه کنند باید پول و هزینه رو صرف والیبال و کشتی و سایر ورزشها کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
استفاده از سرمربی خارجی حرام کردن سرمایه ملی است. بجای هزینه ارزی مربی خارجی به توان داخلی متکی باشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
فکر نکنم این تیم با این سبک بازی و با این روحیه به جام جهانی صعود بکنه مگر اینکه معجزه بشه
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
یه دونه با عراق نمیتونن بازیکنن انتظار دارن تو جام جهانی صعود کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
چرا دست از سر شجاعی بر نمیدارید هر دفعه تاثیر منفی گزاشته رو تیم هر دفعه خراب کرده ولی ولش نمیکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
از همانجا یک بلیط برای ویلمتوس بخرید برود از همانجایی که امده لااقل یک کم به مردم احترام قائل شوید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
وحید هاشمیان و ویلموتس پرسپولیس رو وارد میدان کردن آخه برادر من رامین رضائیان تیمش ته لیگ قطر هست.
نادری کجا بازی ملی با عراق کجا
شجاعی تو تراکتور هم نیمکت نشینه
دیگه چی بگم
چپ افتضاح راست افتضاح بازیکنای خوب کم نداریم
چرا جهانبخش نیست.
کاوه رضایی دقیقه نود واسه چی باید بیاد تو زمین
تا کی ما باید تاوان باندبازی بدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
وقتی مربی از تیم شناختی نداشته باشه و آقای هاشمیان هم حق دخالت نداشته باشه بهتر از این نمیشه، عدم انتخاب عزت اللهی، جهانبخش، وبازی ندادن کریمی، ترابی، قلیزاده دلیل باخت تیم میشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
به گل زن ها آپارتمان و خودرو تویوتا بدهید حتما برنده خواهیم شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
هه تیم ما داریم
این همه هزینه کرد فدراسیون که فقط کامبوج رو ببریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
ایکاش روزی بشود یک تیم دولتی نداشته باشیم
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
این باخت عمدی نبود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
اعصابون خورد شد بابا این چه فوتبالی بود آخه!!!
بازیکن قحطییه !!! بابا ول کنین دیگه
اینم از بازی هجومی آقایون کجایی کی روش !!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
الکی کی روش رو بزرگ نکنیم دلایل زیادی تو این باخت دخیل بود. مربی فقط ایرانی یا کسی باید باشه که بازیکنای ایرانی رو میشناسن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
یه تیم. منتخب از تو روستا میرفت میتونست عراق و ببره اصلا ایران تاکتیک وبرنامه ای نداره .
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
حق مون بود ببازیم
ک.م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
بیرانوند را الکی بزرگ کردند هنوز کسی رو دست رحمتی نیومده.اگر حسینی هم بود گل دفع ناقص بیرانوند رو نمی خوردیم. سیستم جاگیری و دفاع خراب بود .نقش مربی ملموس نبود. اصلا به نظرم تیم ملی نیاز به تغییر اساسی داره.اگه تیم استقلال بود ۴ تا میزد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
برو بابا
بیرانوند که توپو برداشت ابرهیمی خرابش کرد
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
باسلام این ویلموتس رو زیادی گنده کردن با بازیکنان فسیلی نمیشه یه تیم جوان و جویای نام رو که خیلی جنگده بازی میکردندشکست داد واقعا امروز احساس تحقیر کردم مابه بازیکنان غیور ونترس احتیاج داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
تیم عراق هم تحریم است هم جنبه هم امکانات ما رو نداره. ولی وقتی بازیکن های ما جلوی عراقی ها قرار میگرن دست و پاشون میلرزه نه بلدیم پاس بدیم نه بلدیم مثل علی کریمی یه دریبل کنیم تا اعتماد به نفس تیم رو بالا ببریم نه شجاعت علی دایی رو داریم...
Hadi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
باچه منطقی به شجاعی بازی میدن!؟دیگه افتضاح تر از این نمیشد
تیم بدون هیچ هدف و برنامه ای بازی میکرد...اقتدار چندساله ای که کی روش به تیم ملی ما داد با بی تدبیری مسئولین فدراسیون، ویلتموس در عرض چند ماه به باد داد.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
کی روش برای تیم ایران احترام ، نظم ،برنده بودن. سبک ایجاد کرده بود حیف همه زحماتش برباد رفت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
بیرانوند دو روز پیش گفته بود تیم عراق از ما میترسه پس کو ....حالا چی داری بگی ...اقای نامزد مرد اسیا
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
ازاین گروه هیچکدام لیاقت رفتن به جام جهانی رو ندارن.عراق صعودم کنه مقابل ژاپن وکره واسترالیا وعربستان میبازه...ایران هم گویا سیر شده وعطش صعود به جام جهانیش فروکش کرده...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
عجیبه
یکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
استقلال رو میفرستادید 4_5تا میزد الان همه خوشحال بودن
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
آقای تاژ استعفا بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
شجاعی و حاج صفی یکبار مقابل یک تیم باشگاهی اسرائیلی بازی کردند از آن وقت تا حالا به طور ثابت در تیم ملی حضور دارند.
پاداش کار ناشایست خود را اینگونه گرفته اند.
باز هم خوب است که حاج صفی اظهار پشیمانی کرد و عذر خواهی کرد ولی شجاعی حتی حاضر به عذرخواهی هم نشد.
الان هم شجاعی فقط و فقط به همین دلیل کاپیتان تیم ملی است وگرنه از لحاظ فنی هیچ چیزی ندارد.
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
ایران 14عراق0
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
بازیکنای فوتبال....برن غیرت رو از فوتبال ساحلی ها یاد بگیرن!! این چه سرمربی ای بود که بعد کی روش اوردین، حالا قدرشو بدونین ، چون باج نمیداد به مسئولین فدراسیون و...
ایلیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
عیدی‌ این ها‌در‌شب‌عید‌به‌مردم‌ایران بی‌لیاقت‌ها‌باختند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
عیدماراخراب کردن.
پاسخ ها
روحانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
من هم با گران کردن بنزین بهتون عیدی دادم
گرانی بنزین و باخت پی درپی مبارکتون
ع ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
آقای شجاعی توروخدا از تیم ملی برو کنار آقای تاج توهم دست ویلموس رابگیر بورو از توهم برای تیم ملی آبی گرم نمیشه آقای تاج برو یک گوشه ای تو اصفهان بگیر بنشین.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
تیم ایران روحیه جنگندگی شو از دست داده . مربی هیچ تاکتیکی برای تغییر روند بازی نداشت شجاعی و کنعانی زادگان واقعا در حد تیم ملی نیستند . به نظرم اگه از یه مربی داخلی استفاده می کردیم بهتر جواب میداد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
واقعا دلم میسوزه واسه وقتی که برای دیدن این ها گذاشتم،بچه محل های ما ميرفتند بهتر از این ها بازی میکردند
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
واقعا این رییس فدراسیون خجالت نمی کشد هرکشور دیگری غیراز ایران بوداول مربی بی خودش رابیرون میکردبعدخودش می رفت آخه این همه بازیکن پرتعصب وباغیرت درکشورداریم وهنوزم بایدبه امثال شجاعی میدان بدهیم وبدتربازوبند کاپیتانی را که بجای بازی وآرامش تیم فقط خودش رادرگیرحاشیه می کردونتیجه اش راهم دیدیم وافسوسش رافقط مردم بایدتحمل کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
تیم ما اصلن خوب بازی.نمی کرد، اکثر بازیکنان ایستاده بودند تاتوپ به اونها برسه !!! وگاهی تند راه می رفتند!!!انگارباوالیبال اشتباه گرفتن؟؟!؟! بیرانوندهم که فقط کری بلده بخونه وتوی کرفتن توپ دست وپاشو گم می کنه وغرورش شکستش داد؟!؟! و ما مردم وبینندگان ، درب وداغون؟!؟! دیگه مامیلی بع دیدن فوتبال ایران نداریم!؟! فقط هزینه هاراهدر می دن؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
هنوز ۴بازی مونده و زوده قضاوت کنیم. ۳تا بازی در ایرانه. نتایج اینطوری نمیمونه. خوب معلومه کی روش بهتر از بیلموسه ولی بازیکنان خوبی داریم. میتونن نتیجه را به کمک هواداران خودمون تغییر بدن ولی اگه جام جهانی برن گیر میفتن. بهتره که سرمربی ما؛ از افراد بهتری استفاده کنه تا نتیجه بهتری بده. عدم تعویض شجاعی یک اشتباه بود ولی از اشتباهات باید درس بگیریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
عجب افتضاحی......
کجا رفتن اونایی که کی روش رو نقد میکردن !!؟؟؟؟؟
تو کدوم سوراخی رفتین ؟؟؟
بیاین جواب بدین
عمممممرا با ویلموتس بریم جام جهانی
غربا حسرت یه برد از ما داشتن ولی حالا.........
ناشناس
|
Denmark
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
از الان برای جام جهانی 8 سال آینده برنامه ریزی کنید، واقعا افتضاحترین نتایج در دوره ماقبل مقدماتی. تیم ملی ایران دیگه قدرت برگشت به صدر جدول رو نداره. و جایگاه ثابتی رو در حد سومی برای خودش ساخته. یعنی با ویلتموس عادت کرده تیم های عربی بیایند و تحقیرشون کنند و بروند . زودتر یه مربی کار بلد و آشنا با تیم ملی بیاورید تا از کامبوج نخوردیم!!
پاسخ ها
ناشناس
| Denmark |
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
چی بگم
شناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
که بازم چنتا بچه سوسول با کلی ادا و اطوار و خرج و مخارج و... برن سه تا بازی کنن و دلشون به یه لایی و دریبل خوش کنن و برگردن؟؟؟؟؟؟!!!!!!! بابا بیخیال
گوش مخملی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
من نمیدونم وقتی کی روش خوب نتیجه می گرفت چرا گذاشتن بره اصلا با عقل جور در نمیاد وقتی همه چیز خوبه یهو بدون منطق همه چیز رو بریزی بهم درست کی روش تیم رو قهرمان آسیا نکرد ولی لا اقل اینجور مفتضحانه تیم رو نابود نمی کرد
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
علت اصلی باخت های تیم ملی و تیم تراکتور شجاعی است. علت بازی دادن شجاعی از کار افتاده چیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
مدافعاش که از تیم وزارت پیروزی بود ۲ تا خورد
قلی خان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
باریک ا... مشکل شجاعیه چرا اینقدر مربی اصرار به بازیش داره تازه یک کارت زرد داشت یه بچه هم می فهمید که باید تعویض بشه. کجایی تیم رویایی 98 یادش بخیر
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
فدراسیون بی برنامه استعفا خصوصا آقای تاج
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
با این تیم نما در جام جهانی قطر ، زنگ تفریح بقیه میشیم. همون بهتر که از حالا تکلیف تیممون مشخص بشه و استرس نداشته باشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
فوتبال ایران کلا باید منحل بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
به جای قوچان نژاد،شجاعی باید میرفت،خیلی مهره ی ضعیفی هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
حیف پولهای مملکت که خرج فوتبال مسخره می شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
اصلا خرج برای فوتبال حرام است
ترویج یک بازی غربی
پر شدن جیب یک عده
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر