کد خبر: ۷۱۴۱۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
کد خبر : ۷۱۴۱۱۴۹

فرمانده دریابانی استان هرمزگان از کشف ۹۶۸ کیلوگرم و ۵۰۰ گرم مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، سرهنگ"حسین دهکی" فرمانده دریابانی استان هرمزگان گفت: ۹۶۸ کیلوگرم و ۵۰۰ گرم مواد مخدر در مرز‌های آبی بندرلنگه و جاسک کشف شد.

او افزود: این میزان مواد مخدر در دو عملیات جداگانه کشف شد و دراین راستا یک نفر دستگیر شد.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان گفت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه با پیگیری‌های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشراف کامل بر مرز‌های دریایی، با اطلاع از اینکه یک گروه از قاچاقچیان موادمخدر از سمت دریا قصد انتقال موادمخدر به سمت نوارساحلی را دارند، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.

سرهنگ"حسین دهکی" افزود: بر این اساس مرزبانان با همکاری وزارت اطلاعات به محل شناسایی شده عزیمت و پس از ساعت‌ها گشت زنی در ساحل، به یک فروند شناور که در حال تخلیه بسته‌های مشکوک در ساحل بود، برخورد کردند.

او با اشاره به دستگیری یک سوداگر مرگ در این عملیات افزود: در بازرسی مرزبانان از محل ۷۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان در ادامه به عملیات جداگانه دریابانان پایگاه دریابانی جاسک در کشف مواد مخدر اشاره کرد و گفت: همچنین در یک عملیاتی دیگر مرزبانان شهرستان جاسک در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ، موفق به توقیف یک فروند شناور و کشف ۲۶۸ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.

سرهنگ دهکی افزود: با توجه به حضور و اشراف مرزبانان بر مرز‌های آبی استان، مجرمان و سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و با آن‌ها برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد شد.


انتهای پیام/ر


کشف مواد مخدر در مرز‌های آبی هرمزگان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر