کد خبر: ۷۱۴۴۷۲۴
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
کد خبر : ۷۱۴۴۷۲۴
گروه : مرکزی » اراک

فرماندار زرندیه از مغازه هاو فروشگا‌های کالا‌های اساسی مردم بازدید سرزده داشت.

سرکشی سرزده فرماندار زرندیه به بازاربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، فدایی فرماندار شهرستان زرندیه در بازدید سرزده از بازار از مغازه‌های مختلف و فروشگا‌های کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم در شهر مامونیه دیدن کرد.

فدایی در حاشیه دیدار رو در رو با با فروشنده‌های کالا در گفت و گوبا خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، از نداشتن مشکل تامین کالا برای مردم در سطح شهرستان زرندیه خبر داد و گفت: مردم که هرکالایی را با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار میتوانند تهیه بکنند

مقابله با افزایش خودسرانه قیمت‌ها و رصد لحظه‌ای بازار در استان مرکزی

روز شنبه بعد از افزایش قیمت بنزین جلسه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی تشکیل و معاون اقتصادی و معاون سیاسی استاندار از مقابله با افزایش خودسرانه قیمت‌ها و رصد لحظه‌ای بازار در استان مرکزی خبردادند.

در این جلسه مقرر شد برای مقابله با افزایش خودسرانه قیمت‌ها دستگاه‌های مسئول مانند اتاق‌های اصناف در سراسر استان، اداره کل تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت و معدن و تجارت با تشکیل تیم‌های مشترک نسبت به بررسی بازار اقدام کنند.

تصمیم گرفته شد که با اطلاع‌سانی گسترده به تمام کسانی که فروشنده کالا و ارائه‌دهنده خدمات هستند اعلام شودنباید هیچ‌گونه افزایش قیمت را داشته باشند، و با عرضه مستقیم و مداوم محصولات خللی در این رابطه وارد نشود ومردم با نظارت و با اطلاع‌رسانی خود در مورد تخلفات احتمالی کمک کنند.

ذخیره مناسب کالا‌های اساسی در استان مرکزی

یکی از مواردی که در این جلسه بر آن تأکید بود اینکه با توجه به ذخیره بسیار خوب در رابطه با کالا‌های اساسی هیچ نگرانی در عرضه کالا‌های اساسی در چند ماه آینده نیست و اگر هم بحث احتکار پیش بیاید قطعاً با جدیت با آن مقابله شود.

اکرمی جلوگیری از افزایش کالا‌ها و رصد لحظه‌ای بازار را از مصوبات اخیر شورای تأمین استان مرکزی دانست و افزود: ستاد سوخت استان تشکیل‌شده که به‌زودی جلسات آن برگزار خواهد شد و حمل‌ونقل درون‌شهری و باری که عمدتاً با بنزین هستند باید کنترل شوند.

بازرسی‌های شبانه روزی در استان مرکزی

محمدجواد قربانیان معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی هم از بازرسی‌های شبانه روزی خبرداد و گفت: احتمال سوء استفاده برخی اصناف در پی افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین وجود دارد به همین دلیل و برای جلوگیری از تضعیف حقوق مردم، بازرسی از واحد‌های صنفی استان مرکزی شبانه روزی شد.

انتهای پیام / ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر