کد خبر: ۷۱۴۵۸۶۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
کد خبر : ۷۱۴۵۸۶۹

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: فرودگاه دشت ناز ساری از محرک‌های توسعه استان است.

به گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در نشست بررسی مشکلات و مسائل فرودگاه دشت ناز ساری ،گفت: فرودگاه دشت ناز یکی از طرح‌های اصلی و محرک توسعه استان است و به روز بودن ناوگان هوایی می‌تواند سبب تقویت توسعه استان شود.

او افزود: عملیاتی شدن محور مواصلاتی فرودگاه از جمله موضوعاتی است که در راستای توسعه و بالا رفتن امنیت فرودگاه باید اجرایی شود.

رازجویان با بیان اینکه اینکه عدم اعتبارات کافی و نبود اعتبارات لازم موجب عدم توسعه فرودگاه دشت ناز ساری شده است، گفت: انتظار می‌رود هرچه زودتر محل عبور مرور و تردد روستای زرین محله و دیوار کشی، فنس کشی اطراف فرودگاه عملیاتی و نهایی شود و به نوعی نبود امکانات موجب عدم استقبال شرکت‌های هواپیمایی از فرودگاه دشت ناز ساری شده است که باید نسبت به این مهم توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران افزود: اجرایی شدن محور جوادالائمه به فرودگاه از جمله مطالبات مهم مردم این منطقه است که زندگی مردم را با مشکل مواجه کرده است و می‌طلبد نسبت به پایان این پروژه اهتمام ویژه و مجدانه‌ای صورت گیرد.
 
راز جویان با بیان اینکه فرودگاه دشت ناز ساری تنها متعلق به شهرستان میاندرود نیست بلکه متعلق به کل استان و کشور است، گفت: همه مردم کشورمان از این فرودگاه استفاده می‌کنند و پسندیده نیست دستگاه آی اس ال در فرودگاه نصب نشده باشد و محور جواد الائمه به پایان نرسیده باشد.

انتهای پیام/ س

فرودگاه دشت ناز ساری، محرک توسعه مازندران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر