کد خبر: ۷۱۶۴۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
کد خبر : ۷۱۶۴۴۶۵
مهماندوست:

بهترین مربی تکواندو دنیا در سال ۲۰۱۹ گفت: جایگاه فعلی خود را مدیون لطف و عنایت مردم هستم و این عنوان را به همه مردم کشورم تقدیم می‌کنم.

عنوان «بهترین دنیا» را به مردم ایران تقدیم می‌کنم/ دلگیر هستمبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا مهماندوست بعد از کسب عنوان بهترین مربی سال ۲۰۱۹ دنیا گفت: این عنوان را به همه مردم ایران تقدیم می‌کنم و امیدوارم روزی برگشته و در کنار مردم عزیز و برای همه آن‌ها در مسیر موفقیت تلاش کنم. همیشه خود را یک ایرانی می‌دانم و خیلی خوشحالم که این عنوان اول توسط یک ایرانی کسب شده است. این افتخار برای ایران است، نه برای رضا مهماندوست.

وی ادامه داد: خداوند بزرگ را شاکرم که همیشه به این بنده حقیر خود توجه داشته است. من تلاش زیادی در این مسیر داشته ام و از همه کسانی که بنده را حمایت کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

سرمربی ایرانی تیم ملی آذربایجان در مورد مسابقات مسکو هم گفت: ما دو سالی است که درگیر مشکلات داخلی در کشور آذربایجان هستیم. بعد از المپیک ۲۰۱۶ فدراسیون تکواندو این کشور ما را فراموش کرد. ۲۶ تورنمنت مختلف از جمله گرندپری‌ها را از دست دادیم. همین موضوع لطمات بسیار سنگین و جبران ناپذیری به تیم ملی وارد کرد.

وی ادامه داد: مشکلات به اندازه‌ای بود که چندبار اعضای تیم، با قهر اردو را ترک کرده و به تمرین نمی‌آمدند. بی توجهی و پرداخت نشدن حقوق‌ها دردسرساز شد. من خودم ۹ ماه حقوق طلبکار هستم. با تمام وجود برای حفظ آرزوی خودم، اعضای تیم را جمع کرده تمرین کردیم و اینجا آمدیم. غیبت در تورنمنت‌ها باعث از دست رفتن جایگاه خوب بچه‌های ما در رنکینگ شد. اگر همان روند قبل را داشتیم، می‌توانستیم هر همه اوزان کسب سهمیه کنیم.

مهماندوست افزود: در شرایط فعلی فقط میلاد بیگی سهمیه خود را قطعی کرده است و «رادیک» هم با وجود مدال برنز در مسکو باید در رقابت‌های گرنداسلم شرکت کند و اگر موفق نشود به مسابقات قاره‌ای می‌رویم تا آنجا تکلیف سهمیه را مشخص کنیم. واقعا از دست مسئولان تکواندو آذربایجان دلگیرم و نمی‌خواستم کار به اینجا کشیده شود.

می‌توانستیم چهار سهمیه فول مردان را بگیریم، ولی حمایت نشدیم. با این شرایط در مسابقات نهایی گرندپری که مسابقات خیلی سنگینی بود، نسبت به خیلی از کشور‌ها مدال بهتری کسب کردیم. میلاد با آسیبی که از مبارزه اول داشت، در فینال خوب جنگید.

سرمربی ایرانی تیم ملی آذربایجان در پایان گفت: با تمام این سختی‌ها امیدواریم مشکلات حل بشود تا بتوانیم برای المپیک تدارک خوبی داشته و با آمادگی بالا به میدان برویم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر