کد خبر: ۷۱۶۴۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
کد خبر : ۷۱۶۴۵۶۲

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از افزایش ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در هشت ماهه سال جاری در استان خبرداد.

رشد ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان تیمور باقری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: سه میلیون و ۵۴۱ هزار و ۷۸۴ نفر مسافر با ۳۸۷ هزار و ۶۰ هزار سفر در هشت ماهه سال جاری در این استان با وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده‌ای شامل اتوبوس، مینی بوس و خودرو‌های سواری کرایه برون شهری جابجا شدند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش ۲۸ درصدی در تعداد سفر و ۲۴ درصدی در تعداد مسافر برخوردار بوده است.

 تیمور باقری اظهار داشت: با هماهنگی و همکاری تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل عمومی مسافری در سطح استان زمینه برای سفر ایمن مسافران گرامی در تمامی ایام سال فراهم شدهاست.

او  گفت: در حال حاضر تعداد ۴ پایانه مسافری فعال، ۵ انجمن صنفی کارفرمایی فعال، ۲ انجمن صنفی کارگری رانندگان، سه هزار و ۳۲۱ راننده مسافری فعال، یک هزار و ۱۰۰ دستگاه ناوگان اتوبوسی، یک هزار و ۲۰ دستگاه ناوگان مینی بوسی و ۶۹۱ دستگاه ناوگان سواری فعال در سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می‌دهند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: هموطنان به منظور انجام سفر‌های خود تا حد امکان تلاش کنند نسبت به تهیه بلیط اتوبوس از طریق وب سایت‌های معتبر اینترنتی و یا مراجعه به دفاتر شرکت‌های مسافری اقدام کنند.

باقری خاطر نشان کرد: مسافران عزیز در صورت وجود هرگونه انتقاد، پیشنهاد یا شکایت از شرکت‌های مسافربری، رانندگان و نحوه ارائه خدمات در طول سفر از طریق مراجعه حضوری به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در شهرستان‌های استان و یا ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۱۴۱ و یا تماس با سامانه ۱۴۱، مراتب را به این اداره کل منعکس کنند، همچنین شماره تلفن ۳۳۴۳۲۸۸۸ مربوط به دفتر نظارت پایانه مسافری انقلاب زاهدان، اختصاصاٌ جوابگوی پیشنهادات، انتقادات و شکایات مسافرین در زاهدان است.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر