کد خبر: ۷۱۶۶۲۳۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
کد خبر : ۷۱۶۶۲۳۹

فرماندار نایین گفت:در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه نایین و خوربیابانک ۲۹نفر کاندیدا شده اند.

 به گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،نصرتی فرماندار نایین گفت: فرایند ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را با شعار «انتخابات ۹۸، گام دوم انقلاب، قانونمداری و بی‌طرفی، انسجام ملی» بادستور وزیر محترم کشور آغاز نمودیم که نام نویسی از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه امسال آغاز و تا ۱۶آذر ادامه داشت.

نصرتی بیان کرد: در این مهلت تعیین شده ۲۹نفر داوطلب برای حوزه انتخابیه شهرستان‌های نایین و خوروبیابانک ثبت نام نمودند که صلاحیت آن‌ها تا ۲۶ آذر ماه در هیئت اجرایی بررسی و نتیجه آن در تاریخ ۲۷ آذر ماه به هیئت نظارت استان و داوطلبان اعلام خواهد شد.

محمدحسین نصرتی با اشاره به این که از این تعداد ۲۴نفر مرد و ۵نفر خانم هستند افزود: از مجموع افراد ثبت نام شده تعداد ۲نفر پزشک، ۴نفر دارای مدرک دکترا، یک نفر دارای مدرک حوزوی و مابقی دارای کارشناسی ارشد هستند.

نصرتی اضافه کرد: مسن‌ترین فرد ثبت نام شده در این حوزه انتخابیه ۶۳ساله و جوان‌ترین آن‌ها ۳۲سال سن دارد.

او به آغاز بررسی صلاحیت‌ها از ۱۷آذر لغایت ۲۱ بهمن اشاره کرد و افزود: با مقایسه وضعیت ثبت نام داوطلبان در دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی و با توجه به آمار ۲۳نفری ثبت نام کنندگان در دوره دهم، شاهد رشد ۲۶ درصدی ثبت نام کنندگان برای انتخابات این دوره مجلس هستیم.

فرماندار نایین تصریح کرد: از افراد ثبت نام شده در حوزه انتخابیه نایین و خوروبیابانک، تعداد سه نفر دارای سابقه نمایندگی در مجلس شورای اسلامی هستند.

رییس هیئت اجرایی حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک با اشاره به این که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود گفت: حوزه انتخابیه نایین و خوروبیابانک، با ۶شهر، یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر