کد خبر: ۷۱۷۱۲۱۰
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
کد خبر : ۷۱۷۱۲۱۰
گروه : زنجان » زنجان

بیش از ۷ میلیارد و ۸۱۴ میلیون تومان به‌منظور تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون هزینه شده است.

ارائه یکهزارو 165  مورد خدمات مسکن به مددجویان زنجانیبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه خدمات مسکن ارائه‌شده به خانوار‌های تحت حمایت این نهاد با رویکرد توانمندسازی جامعه هدف انجام می‌شود، گفت: خدمات کمیته امداد در بخش مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد به‌منظور اثربخش شدن سایر خدمات و بر اساس نیازسنجی انجام‌شده به جامعه هدف ارائه می‌شود.
 
او با اشاره به اینکه خدمات مسکن کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت این نهاد در بخش‌های مختلف بر اساس اولویت به آن‌ها ارائه می‌شود، افزود: خدمات مسکن کمیته امداد در قالب تامین مسکن و تعمیرات جزئی و کلی، اخذ انشعاب آب، برق، گاز و همچنین بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه می‌شود.

صفری در ادامه از ارائه هزارو ۱۶۵ مورد خدمات در بخش مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد و گفت: از مجموع خدمات مسکن ارائه‌شده به جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان ۱۲۸ مورد مسکن برای خانوار‌های مددجویی تحت حمایت این نهاد در قالب ساخت، خرید، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویی وتکمیل مساکن نیمه تمام سال گذشته تأمین‌شده است که ۵۲ فقره از ساختمان‌های احداثی در مناطق محروم وکم برخوردار انجام شده است.

او بابیان اینکه ۹۱۷ مورد نیز خدمات در قالب تعمیرات کلی و جزئی مسکن صورت گرفته است افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰ مورد سرویس بهداشتی و حمام به مددجویان تحت حمایت این نهاد احداث وتحویل شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان ضمن بیان سیاست‌های کمیته امداد در خصوص تأمین مسکن مددجویان در سال جاری، مسکن را ضروری‌ترین و گران‌ترین خدمت مورد نیاز خانواده‌های تحت حمایت این نهاد دانست و اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و انعقاد تفاهم نامه با سازمان بسیج سازتدگی وسازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری استان ومشارکت خیران طی سال‌های آینده نیاز مسکن مددجویان فاقد مسکن را مرتفع نموده و زمینه خانه دار شدن آنان را فراهم آوریم.

صفری بابیان اینکه کمک‌های خیران در حوزه مسکن تأثیر بالایی در توانمندسازی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد دارد، ادامه داد: خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #۰۲۴*۸۸۷۷* زمینه خانه‌دار شدن مددجویان فاقد مسکن یا دارای مسکن نامناسب را فراهم کنند.
 
انتهای پیام/ن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر