کد خبر: ۷۱۷۲۱۰۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
کد خبر : ۷۱۷۲۱۰۱

رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض از دستگیری سارقان ۲۵ تا ۳۵ ساله لوازم خودرو خبر داد.

سارقان ۲۵ تا ۳۵ ساله لوازم خودرو دستگیر شدندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ "سیف الله نوایی" گفت: ساعت ۴ بامداد روز سه شنبه نوزدهم آذرماه امسال اکیپی از ماموران کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان شاهد به یک دستگاه خودروی سواری پراید که یک زن و مردی سوار بر آن بودند، مشکوک شدند.

وی بیان داشت: در بررسی‌های دقیق تر، ماموران مشاهده کردند که جلوتر از این خودرو، خودروی سواری پراید دیگری نیز به صورت نیمه روشن در محل پارک شده است. ولی خودرو فاقد سرنشین و راننده می‌باشد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلاک انتظامی خودرو‌ها از سامانه پلیس استعلام که در پاسخ استعلام گرفته شده، مشخص شد که خودرو‌های سرقتی بوده و شب گذشته سرقت شده است.

کلانتر محله ۱۴۰ باغ فیض اضافه کرد: گشت انتظامی کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و به خودروی متهمان نزدیک و فرمان ایست دادند. مرد جوانی که سرنشین خودرو بود، به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری، از خودرو پیاده و از محل گریخت.

وی ادامه داد: با گریختن سرنشین خودرو، راننده خودرو که خانم جوانی بود، نیز خودرو را روشن و قصد متواری شدن را داشت که ماموران گشت انتظامی موفق شدند در یک عملیات پلیسی خودرو را متوقف و وی را دستگیر کنند.

رئیس کلانتری باغ فیض بیان داشت: در این عملیات پلیسی، زن سارق به همراه دو خودروی سرقتی به کلانتری منتقل شد.

نوایی تصریح کرد: تحقیقات اولیه حکایت از این داشت: زن سارق به همراه ۲ مرد و یک زن دیگر برای سرقت لوازم خودرو به آن محل مراجعه کرده بودند که زن و مردی که راننده و سرنشین خودروی نیمه روشن بود داخل کوچه مشغول سرقت بودند که با حضور ماموران از محل گریخته اند.

رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض اظهار داشت: دستگیری سایر سارقان در دستور کار قرار گرفت و ماموران با شناسایی مخفیگاه آنان سایر متهمان پرونده را دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی از مخفیگاه متهمان ۶۵ قلم وسایل سرقتی از قبیل: لوازم لوکس، باند، ضبط صوت، جک خودرو و ... کشف شد، افزود: سارقان که سابقه دار هستند بین ۲۵ تا ۳۵ ساله هستند.

این مقام انتظامی افزود: با انهدام و متلاشی شدن باند ۴ نفره سارقان خودرو و لوازم خودرو، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر