کد خبر: ۷۲۴۵۲۵۶
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
کد خبر : ۷۲۴۵۲۵۶

بختیار علیزاده با ۴ رأی موافق از اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار جدید شهر سقز انتخاب شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، شهرداری سقز بعد از استیضاح چیا صالحی بابامیری، به صورت سرپرست بمدت ۲ ماه کار‌های اداری این نهاد خدماتی انجام شد و بعد از چند جلسه اعضای شورای اسلامی شهر و معرفی چندین کاندیدا برای پست شهرداری، در نهایت سه نفر (بختیار علیزاده، ایوب علیزاده، افشین عزیزی) به عنوان گزینه تصدی شهردار به صحن شورای اسلامی شهر راه یافتند.

در جلسه شورای اسلامی شهر، افشین عزیزی، بختیار علیزاده و ایوب علیزاده سه گزینه تصدی پست شهرداری به ارائه برنامه‌های خود پرداختند که در نهایت بختیار علیزاده با ۴ رأی در مقابل ایوب علیزاده با ۳ رأی به عنوان شهردار سقز انتخاب شد و افشین عزیزی قبل از رأی‌گیری انصراف داد.

رییس شورای اسلامی شهر سقز عصر چهارشنبه در این ارتباط اظهار داشت: اعضای شورای اسلامی شهر با جدیت کامل و مطالعه برنامه‌های ارائه شده هر یک از گزینه‌های تصدی پست شهرداری، تصمیم در مورد هر سه گزینه را به رأی گذاشتیم و بعد از شمارش آرا، بختیار علیزاده با ۴ رأی به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.

رضا اسعدی افزود: از بختیار علیزاده برای اجرای برنامه هایش حمایت کامل خواهیم کرد و باهم در صدد آرامش به شهرداری و اجرای طرح‌های بزرگ برای توسعه سقز خواهیم بود.

بختیار علیزاده، مهندس عمران و فوق لیسانس مدیریت اجرایی، مدیر عامل شرکت پیمانکاری راه و ساختمان و شهردار سابق بانه بود.

بختیار علیزاده قبل از آنکه توسط شورای اسلامی شهر بعنوان شهردار سقز انتخاب شود، داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی بود.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر