کد خبر: ۷۲۴۷۱۲۸
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
کد خبر : ۷۲۴۷۱۲۸
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: یک نماینده باید قدرت تصمیم‌گیری در سطح سیاست‌های ملی را دارا بوده و از همه مهم‌تر با مردم صادق باشد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان،غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ، درباره ضرورت مشارکت آحاد مردم در انتخابات پیش‌رو گفت: انتخابات شاخص توسعه یک کشور و وفاداری مردم نسبت به نظام محسوب می‌شود و این وفاداری متقابل است. حضور مردم در صحنه انتخابات دو پیام را به همراه دارد.

او ادامه داد: یکی از پیام‌های مشارکت مردم در انتخابات امیدواری نسبت به نظام و مسئولان است و مردم انتظار دارند مسئولانی که موفق به کسب رای می‌شوند بتوانند با برنامه‌ریزی و توانمندی پاسخگوی مشکلات باشند. از سوی دیگر مشارکت مردم نشان می‌دهد که همچنان با تمام مشکلات به فردایی روشن امیدوار هستند .

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مادامی که مسئولان توانمندی لازم را نداشته باشند و یا به توانمندی خود باور نداشته باشند حتی اگر موفق به کسب اعتماد مردم و رای آنان شوند نمی‌توانند در نقش خود از پس مسئولیت‌های سخت برآیند. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم برای مشارکت در انتخابات این است که کاندیدای مورد نظر قابلیت‌های لازم را برای ایفای نقش خود نداشته باشد.

شرفی در ادامه با اشاره به این‌که کاندیداها باید به جایگاه نمایندگی مجلس شورای اسلامی واقف باشند، گفت: امروز دنیا به ایران به عنوان یک الگو و کشوری تاثیرگذار در سیاست‌های جهانی می‌نگرد و جغرافیای ایران ورای مرزهای کشور رفته است. فردی که به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می‌کند باید توانمندی لازم و دیدگاه و درک کافی برای تصویب قوانینی اساسی داشته باشد.

او در ادامه با تاکید بر این‌که یکی از مهم‌ترین خصوصیات یک مسئول صداقت است، گفت: یکی از شروط اساسی در انتخاب مسئولان صداقت است. در باورهای دینی ما دروغ بزرگترین گناه است و از نظر بنده دروغ برای یک مسئول و مدیر حرام‌ترین حرام‌هاست.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان اضافه کرد: کاندیداها نباید برای مردم نقش بازی کنند بلکه باید در راستای اجرای مسئولیت خود موثر واقع شوند.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر