برای مقابله با سیل احتمالی؛

آماده باش اکیپ‌های راهداری کوهدشت

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کوهدشت گفت: اکیپ‌های راهداری این شهرستان برای جلوگیری از انسداد محور‌های ارتباطی به‌حالت آماده‌باش درآمدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  محمدامین رحیمی مقدم رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کوهدشت اظهار داشت: اکیپ‌های راهداری این شهرستان با توجه به هشدار‌های هواشناسی کوهدشت مبنی بر عبور سامانه توده بارشی با حدود ۱۵۰ تا ۸۰ میلی‌متر بارش برای جلوگیری از انسداد محور‌های ارتباطی به‌حالت آماده‌باش درآمدند.

او افزود: اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کوهدشت با ستاد مدیریت بحران برای بررسی جوانب سیل هماهنگ است و برنامه‌ریزی لازم در مقابله با حوادث احتمالی انجام شده‌است.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کوهدشت عنوان کرد: در سیل فروردین ۹۸ خسارات زیادی به زیرساخت‌های راه این شهرستان وارد شد، به‌طوری‌که ۳۲ دهنه پل در محور‌های روستایی خسارت‌دیده که ۱۰ دهنه از این پل‌ها نیز به‌صورت صددرصد تخریب شد.

او با اشاره به اینکه سیل فروردین حدود ۹۷ میلیارد تومان به زیرساخت‌های راه کوهدشت خسارت زد، بیان کرد: پس‌از سیل فروردین مناقصاتی برای بازسازی زیرساخت‌های آسیب‌دیده از سیل این شهرستان در لرستان برگزار شد و بازسازی ابنیه و پل‌ها با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: