کد خبر: ۷۳۶۶۹۹۴
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
کد خبر : ۷۳۶۶۹۹۴
گروه : قم » قم

مراجع عظام تقلید در پیام‌های جداگانه از خدمات علی لاریجانی در سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی قدردانی کردند.

مراجع تقلید از خدمات لاریجانی قدردانی کردند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم ،مراجع تقلید، آیات صافی گلپایگانی، مکارم‌شیرازی، نوری همدانی، سبحانی، جوادی آملی،  علوی گرگانی  در پایان سه دوره متوالی ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیام‌های جداگانه‌ای از خدمات ۱۲ ساله او در این جایگاه تجلیل و قدردانی کردند.

آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی خطاب به علی لاریجانی، رئیس قوه مقننه از مدیریت شایسته و خدمات فراوان وی برای اعتلا و عزت کشور طی سه دوره متوالی ریاست مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی و با تاکید بر تجارب ارزنده شان، اظهار امیدواری کردند او در آینده منشأ خدمات بیشتر باشند.


او در پیام خود تصریح کرد: اکنون بعد از سه دوره متوالی که ریاست مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشتید و با مدیریت شایسته خدمات فراوانی را نموده‌اید، لازم دیدم از جنابعالی تقدیر و تشکر نمایم. بدیهی است آنچه که انسان در طول حیات خود برای رفاه مردم و اعتلای و عزت کشور انجام می‌دهد عندالله تعالی محفوظ است و مآجور می‌باشد. امیدوارم با تجارب مفید و ارزنده‌ای که کسب نموده‌اید، بتوانید در آینده منشأ خدمات بیشتر باشید.

لاریجانی منشا خدمات فراوان بود

آیت الله العظمی مکارم شیرازی از دیگر مراجع عظام تقلید نیز با صدور پیامی خطاب به علی لاریجانی، رییس قوه مقننه از مدیریت راهگشا و خدمات فراوان ایشان طی سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی تجلیل و اظهار امیدواری کرد تا از وجود ایشان در نهاد‌های مهم کشور استفاده شود.


در متن پیام آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی آمده است:


 جنابعالی در مدیریت دوزاده ساله مجلس، خدمات فراونی به قوه مقننه داشته اید و نظرات شما در بسیاری از مسائل سیاسی کشور راهگشا بود. اینجانب به نوبه خود از زحمات شما تشکر کرده و امیدوارم از وجودتان در نهاد‌های مهم کشور استفاده شود.

از لاریجانی در دیگر حوزه‌ها استفاده شود

همچنین آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی خطاب به علی لاریجانی، رییس قوه مقننه از خدمات فراوان او در سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی، تکریم و قدردانی و اظهار امیدواری کرد تا ایشان در آینده نیز با توجه به فکر و فرهنگ و شایستگی و مدیریت مخصوص و مزیت تربیت یافتگی در بیت فقه و فقاهت برای جامعه و نظام اسلامی منشا خدمات باشد.

خدمت به مردم توفیق بزرگی است


آیت‌الله حسین نوری همدانی هم خطاب به علی لاریجانی نوشت: جنابعالی الحمدلله از جمله شخصیت‌هایی می‌باشید که خداوند متعال این توفیق را به شما عنایت کرده است و ٣ دوره نمایندگی از طرف مردم شریف استان قم و مدیریت مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشته اید و خدمات فراوانی را به انجام رسانده اید و از آنجا که تربیت شده بیت فقه و فقاهت می‌باشید و این خود یک مزیت مهمی است امیدوارم در آینده نیز با توجه به فکر و فرهنگ و شایستگی و مدیریت مخصوصی که دارید برای جامعه و نظام اسلامی منشا خدمات باشید.

 

همه بر موفقیت افتخارآفرین لاریجانی در مجلس گواهی می‌دهند


آیت الله العظمی جعفر سبحانی از دیگر مراجع عظام تقلید در پیامی از اقدامات علی لاریجانی در دوران ریاست مجلس شورای اسلامی تجلیل کرد و موفقیت او در سه دوره ریاست مجلس را افتخارآفرین و مورد اذعان همگان توصیف کرد.


او افزود: موفقیت جنابعالی در مجلس شورای اسلامی در این سه دوره، افتخار آفرین است و این مطلبی است که همگی بر آن گواهی می‌دهند.

در حساس‌ترین مراحل مجلس شورای اسلامی وظیفه دینی و اخلاقی و سیاسی خود را به نحو احسن عمل نموده اید و اعمال نیک جنابعالی در دفتر حسنات ثبت خواهد شد، ولی خدمت به جمهوری اسلامی در همه احوال امکان پذیر است. انشاالله در آینده هم در هر مقامی باشید بسان گذشته افتخارآفرین خواهید بود.

از خدمات لاریجانی درخت آزادی، خدمت و اخلاص رویید


آیت الله العظمی جوادی آملی از مراجع عظام تقلید در پیامی با تجلیل از خدمات  لاریجانی طی سه دوره ریاست مجلس، آن را به منزله درخت آزادی و خدمت دانست که حاصلی به گوارایی اخلاص دارد.

او در پیام خود به لاریجانی تاکید کرد: آنچه جنابعالی در طی سالیان متمادی در خدمت نظام اسلامی به ویژه به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی سپری کردید درختی غرس نمودید که حاصل آن میوه آزادی و خدمت بود. اکنون باید کوشید محصول آن حاصل را که شربت اخلاص و سپاس به درگاه خداوند سرمدی است فراهم و نوشید که چنین نوشیدنی گواراست.

لاریجانی توانست باری از دوش مردم و نظام کم کند


آیت الله العظمی علوی گرگانی با صدور پیامی از خدمات رئیس مجلس دهم در سه دوره مدیریت مجلس قدردانی و تاکید کرد: هر زمان که مجلس با هدایت‌های رئیس مجلس در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل دغدغه‌های مردم گام برداشته، توانسته باری از دوش نظام و ملت کم کند.


در پیام آیت الله العظمی علوی گرگانی آمده است: شکی نیست هر زمان که مجلس شورای اسلامی با هدایت‌های جنابعالی در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل دغدغه‌های مردم شریف ایران گام برداشته، توانسته است باری را از دوش نظام و ملت کم کند و خدمت صادقانه‌ای را انجام دهد.

انتهای پیام/ش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
خدمات؟؟؟؟؟!!!!
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر