کد خبر: ۷۳۷۴۸۳۰
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
کد خبر : ۷۳۷۴۸۳۰
گروه : ایلام » ایلام
استاندار ایلام:

استاندار ایلام گفت:سال جهش تولید است و کم رمقی مدیران پذیرفتنی نیست و نیازمند تحرک بیشتر در بخش صنعت و اقتصاد استان هستیم.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام  در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان در صحبت‌های مهمی با اشاره به شعار جهش تولید مد نظر مقام معظم رهبری خواستار تحرک بیشتر مدیران در حوزه صنعت و اقتصاد استان شد و گفت: اگر خواستار تحقق شعار سال در استان هستیم بایست به هر طریق ممکن شده در حوزه صنعت، تولید و اقتصاد استان جهش ایجاد شود.

او در ادامه خواستار تلاش و تحرک بیشتر مدیران شد و بیان کرد: مدیران کم تحرک، ناتوان و غیر پاسخگو دیگر جایی در سیستم مدیریتی ما نخواهند داشت و وزرای مربوطه بایست در جهت تغییر این مدیران اقدام کنند.

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: من بعد ارزیابی مدیران بدون هیچ ملاحظه‌ای بصورت ماهیانه انجام شود و اگر مدیری بیحال و بی رمق است و نمی‌تواند کار کند این انفعال در ارزیابی وی اعمال گردد تا راه برای تغییر او باز شود.

او با اشاره به این مطلب که تاکنون برخی از وزرا در تغییر مدیران تعلل داشته اند و منتظر بودند که وضعیت استاندار در استان مشخص شود، اظهار کرد: حالا که تقدیر بر این است که در ادامه کار در خدمت مردم شریف استان باشم دیگر نمی‌توانم بیش از این شاهد ادامه کار برخی مدیران بی رمق و ناتوان باشم.

استاندار ایلام فرآیند پاسخگویی مدیران به مردم را یکی از ملاک‌های مهم در ارزیابی آنان عنوان کرد و یادآور شد: برای من خیلی سخت است وقتی مشکلات مردم را می‌بینم، اما مدیران در جلسه می‌گویند مشکلی وجود ندارد!

او با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور اعلام کرد: امروز درآمد‌ها کم شده است و سهم نفت از بودجه تقریبا صفر شده است و این وضعیت نیازمند کار و تلاش بیشتر است و مدیران بایست در راستای جبران کسری بودجه و جذب کمک‌ها از نهاد‌ها و بنیاد‌ها اقدام کنند.

سلیمانی دشتکی در ادامه افزود: مدیری که علی رغم مشکل در حوزه کاری خود، دستور کار ندارد و می‌گوید مشکلی برای طرح نیست؛ آن مدیر لیاقت ادامه کار ندارد.

او یادآور شد: بار‌ها و بار‌ها اتفاق افتاده که فرد حتی تهدید به خودکشی کرده که مشکل من حل نمی‌شود، اما مدیر مربوطه می‌گوید دستور کار و جلسه ندارم! و این پذیرفتنی نیست.

استاندار ایلام گفت : من بعد اگر مدیری گفت دستور کار ندارم کتبا بنویسد تا به مردم اعلام کنیم و مردم بازخورد این حرف را به مدیر مربوطه بدهند!

او در پایان ضمن اعلام هشدار جدی به مدیران در راستای انجام امورات مردم و تلاش در جهت تحقق شعار سال عنوان کرد: کار از نصحیت گذشته است و راهی جز عمل نداریم.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر