کد خبر: ۷۴۴۷۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
کد خبر : ۷۴۴۷۹۳۷
معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت:

جوهری گفت: معلمان و دانش‌آموزان ۵۰۰ نقطه از کشور می‌توانند از خدمات و تسهیلات آموزشی موسسه دانش‌بنیان برکت بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، هادی جوهری معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اظهار کرد: موسسه دانش‌بنیان برکت در راستای تحقق عدالت آموزشی در مناطق محروم کشور اقدام به ارائه محتوا‌های مختلف آموزش مجازی و الکترونیک با تسهیلات ویژه به معلمان و دانش‌آموزان این مناطق کرده است.
 
جوهری افزود: پس از مذاکره با تامین‌کنندگان محتوا‌های مختلف آموزش مجازی و رصد و جمع‌آوری محتوا‌های برتر در این حوزه و طراحی یک پلت‌فرم، این محتوا‌های آموزشی در قالب فلش، سی دی، دی وی دی، کد آموزش آنلاین و سایر اقلام آموزش مجازی با تخفیف ۸۰ درصد به معلمان و دانش‌آموزان مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته عرضه و ارائه می‌شود.
 
وی با اشاره به تخصیص بودجه ۴ میلیارد ریالی از سوی بنیاد برکت برای این منظور گفت: معلمان و دانش‌آموزان مناطق محروم می‌توانند با مراجعه به سایت رایاد (رایانه به علاوه یادگیری) به نشانی www.rayad.org اقلام آموزشی مورد نیاز خود را سفارش داده و فقط ۲۰ درصد قیمت واقعی آن را پرداخت کنند.
 
معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت یادآور شد: ۲۰ درصد سهم پرداختی از سوی خود معلمان و دانش‌آموزان هم به نیت راستی‌آزمایی در نظر گرفته شده تا این اطمینان حاصل شود که محصول سفارش داده شده واقعا ارزشمند و مورد نیاز خریدار است.
 
 جوهری گفت: معلمان و دانش‌آموزان ۵۰۰ نقطه از کشور می‌توانند از خدمات و تسهیلات آموزشی موسسه دانش‌بنیان برکت بهره‌مند شوند.
 
وی بیان داد: این ۵۰۰ نقطه در سراسر کشور بر اساس ضریب محرومیت اطلس مناطق محروم بنیاد برکت تعیین شده است و معلمان و دانش‌آموزانی که در این ۵۰۰ منطقه محروم هدف ساکن هستند، می‌توانند تا سقف ۳۰۰ هزار تومان محتوا‌های مختلف آموزش مجازی را با تخفیف ۸۰ درصد خریداری و دریافت کنند. همچنین ملاک لحاظ تخفیف، آدرسی است که برای دریافت کالا ارائه می‌شود.
 
معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت خاطرنشان کرد: هر فرد می‌تواند با کد ملی خود فقط یک عدد از هر محصول را خریداری کند. همچنین برای اعتمادبخشی هر چه بیشتر، گزینه پرداخت در هنگام تحویل را هم پیش‌بینی کرده‌ایم تا بتوانند ۲۰ درصد سهم خود را به هنگام تحویل سفارش پرداخت نمایند.
 
جوهری تاکید کرد: این پلت‌فرم برای ارتقای سطح آموزش و برقراری عدالت آموزشی در مناطق محروم راه‌اندازی شده است. همچنین معلمان شاغل در مناطق محروم که شاید تجربه کافی را نداشته باشند می‌توانند با تهیه محتوا‌های مورد نیاز خود، از طرح‌های نوین آموزشی به شکل جذاب و کاربردی الگوبرداری کنند.
 
وی با اشاره به تنوع محصولات آموزشی ارائه شده به معلمان و دانش‌آموزان مناطق محروم گفت: در مدت دو سالی که از فعالیت سایت می‌گذرد به ۵ هزار معلم و دانش‌آموز خدمات‌رسانی شده است.
 
معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت با تاکید بر استقبال از محصولات آموزش مجازی و الکترونیک در ایام شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: فروش این نوع محصولات عموما فصلی است و از شهریور تا آبان‌ماه در اوج قرار دارد. به عبارت دیگر، ما از اسفند تا به امروز نباید با درخواست‌های چندانی مواجه می‌شدیم، اما به دلیل شیوع کرونا و تعطیل شدن مدارس، استقبال از محصولات آموزشی همچنان ادامه دارد.
 
جوهری یادآور شد: علاوه بر معلمان و دانش‌آموزان مناطق محروم، سایر نقاط کشور نیز می‌توانند از خدمات این سایت بهره‌مند شوند.
 
معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت با تاکید بر حمایت این بنیاد از کسب‌و‌کار‌های نوپا بیان کرد: موسسه دانش‌بنیان برکت به عنوان یک حامی و شتاب‌دهنده و با ارائه خدماتی از جمله سرمایه‌گذاری، تهیه مکان، ارائه مشاوره، تامین هزینه‌های اجرایی و درگاه‌‍‌های بانکی و تسهیل در ارتباط‌گیری با شرکت‌های ذیربط از کسب‌و‌کار‌های نوپا پشتیبانی می‌کند.
 
بیشتربخوانید

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ