مدیر حرم حضرت معصومه(س) عنوان کرد؛

تلاش های ضد کرونایی خادمان بانوی کرامت(س)

مدیر حرم حضرت معصومه(س) گفت: اقدامات مختلفی برای پیشگیری از کرونا و رعایت دستورالعمل‌ها در حرم مطهر انجام می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،  حجت الاسلام و المسلمین علی اشرف عبدی،مدیر حرم مطهر بانوی کرامت گفت: بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب و دستورات تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، خادمان این بارگاه ملکوتی اهتمام ویژه‌ای دارند تا تمامی خدمات و فعالیت‌های اجرایی را برابر با دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب انجام دهند و امیدواریم همانند گذشته زائران و مجاوران با رعایت فاصله گذاری اجتماعی  و استفاده از ماسک خادمان خود را در اجرای دستورالعمل‌ها یاری نمایند.

او  اضافه کرد: اقدامات مختلفی برای پیشگیری از کرونا و رعایت دستورالعمل‌ها در حرم مطهر انجام می‌شود که توزیع روزانه بیش از ۳ تا ۴هزار ماسک رایگان بین زوّار یکی از مهم‌ترین اقدامات است و همچنین در مبادی تشرف، دستگاه‌های خودکار مایع ضدعفونی مستقر شده است و زائران می‌توانند بدون دخالت دست از آن استفاده کنند.

مدیر حرم مطهر بانوی کرامت گفت: کالسکه و صندلی چرخدار قبل از ورود به حرم مطهر گند زدایی می‌شود و همه خودرو‌های زائربر نیز پس از هر بار استفاده، طی مسیر ضدعفونی می‌شود.

او ادامه داد: مهر‌های سنگی پس از هر بار استفاده به دقت شست شو می‌شوند و استفاده از کتب ادعیه به صورت مشترک هم ممنوع شده است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدی عنوان کرد: شکر خدا مردم ولایی و غیور قم همیشه در همه صحنه‌های انقلاب پیشتاز بوده اند و در موضوع مهم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی نیز همکاری شایسته‌ای داشته‌اند که وضعیت شهر قم به لحاظ آمار بستری و فوت گواه این مهم است و امیدواریم از این پس نیز بیش از پیش نقش الگویی خود را ایفا کنند. ما به عنوان خادم این مردم شریف قدردان آن‌ها می‌باشیم و از جوار بانوی کرامت دعاگو و آرزومند سلامتی این مردم فهیم هستیم.

انتهای پیام/ش

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر