تقوی نژاد مطرح کرد:

آمادگی مترو برای انجام تست سریع کرونا در صورت همکاری وزارت بهداشت

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران درباره انجام تست سریع کرونا در ایستگاه های مترو توضیحاتی داد.

سید مجتبی تقوی‌نژاد معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران در گفت و گو با خبرنگار  حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: وزیر بهداشت در روزهای گذشته اشاره ای داشت که با توجه به شیوع ویروس کرونا جهش یافته ،آمادگی داریم هر کس هرچقدر که تست رایگان بخواهد در اختیارش قرار دهیم. اگر وزارت بهداشت این آمادگی را دارد که تست ها را در اختیار ما قرار دهد ما هم آماده هستیم که در تمام ایستگاه ها تست کرونا را انجام دهیم.

وی ادامه داد: آمادگی داریم که در ۱۳۰ ایستگاه ، فضایی را برای انجام تست سریع کرونا در اختیار وزارت بهداشت و یا دانشگاه علوم پزشکی قرار دهیم تا به صورت روزانه از مسافران تست گرفته شود و این زنجیره انتقال ویروس قطع شود. شناسایی افراد مبتلا باعث می شود تا افراد سریع تر به قرنطینه بروند و از ورود آن ها به داخل قطارها با توجه به اینکه از مسافران کارت ملی گرفته می شود، ممنوع شود و این خود به خود به هدف وزارت بهداشت که قطع زنجیره بیماری است کمک می کند.

تقوی نژاد گفت: بلیت فروشی با کارت ملی مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا است و الان هم در حال انجام است و در حال زمینه سازی هستیم تا اتباع و مسافرین خارجی با شماره گذرنامه و یا کارت اقامت بلیت ها را تهیه کنند و فعلا طبق روال گذشته می توانند خرید انواع بلیت و شارژ کارت بلیت را انجام دهند.


بیشتر بخوانید 


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر